28e Den Inkelcross
Uitslag per categorie
RangStartnr.NaamVereninging/WoonplaatsCat.TijdVerschil
Pupillen C en Mini's
Meisjes pupillen C
1.5Lotte SpijkerScheldesportMpupC05:08--
2.3Noortje MeijerDelta SportMpupC05:11+03
3.185Fenne DeesScheldesportMpupC05:12+04
4.6Noé de GuchteneireScheldesportMpupC05:12+04
5.405Nienke loofTerneuzenMpupC05:16+08
6.2Joia van de VredeAV '56MpupC05:52+44
7.236Elisha KroosFlakkeeMpupC06:02+54
8.226Femke van der SchraafAV '56MpupC07:34+2:26
Jongens pupillen C
1.418Oscar BorraDynamicaJpupC04:42--
2.1Quinten VermeulenAV '56JpupC04:45+03
3.398Tim de KokAV '56JpupC04:51+09
4.427Jurre BlankenstijnAV '56JpupC04:54+12
5.393Vince OosthoekAV '56JpupC05:01+19
6.402Yuna UlteeOostburgJpupC05:14+32
Pupillen B
Meisjes pupillen B
1.13Kate BoudewijnsAV '56MpupB04:59--
2.14Jet JoppeFlakkeeMpupB04:59+00
3.504Fem IJtsmaMiddelharnisMpupB05:07+08
4.503Lotte van VeenAV '56MpupB05:11+12
5.409Liv van der GenugtenAV '56MpupB05:11+12
6.15Quinsialyn den BraberScheldesportMpupB05:20+21
7.435Myron MoerlandAV '56MpupB05:38+39
Jongens pupillen B
1.9Vince JansenScheldesportJpupB04:22--
2.7Max de KokAV '56JpupB04:29+07
3.10Jordy JansenScheldesportJpupB04:38+16
4.11Thiebe MaasRK HAVJpupB04:46+24
5.502Sem GijzelAV '56JpupB05:09+47
6.501Luuk JoosseAV '56JpupB05:39+1:17
7.148Sjoerd van KralingenAV '56JpupB06:55+2:33
Pupillen A1
Meisjes pupillen A1
1.508Fleur BorraDynamicaMpupA104:10--
2.26Karlijn BezuijenFlakkeeMpupA104:10+00
3.509Lize BiewengaDynamicaMpupA104:26+16
4.382Julia NoëAV '56MpupA104:41+31
5.29Fabiënne GorterAV '56MpupA104:45+35
6.28Loïs de GuchteneireScheldesportMpupA104:49+39
7.25Ilse RijkAV '56MpupA104:57+47
8.27Senna FranseAV '56MpupA104:58+48
9.24Feline BomerAV '56MpupA105:02+52
10.510Isa SimpelaarAV '56MpupA105:15+1:05
11.507Anouk WalhoutAV '56MpupA105:26+1:16
Jongens pupillen A1
1.18Kees WondergemDynamicaJpupA104:00--
2.410Florian BrackeRK HAVJpupA104:02+02
3.19Bas GrobDynamicaJpupA104:15+15
4.16Daan van de VeldeDelta SportJpupA104:19+19
5.20Pepijn LoofScheldesportJpupA104:45+45
6.21Rick LangeraertScheldesportJpupA105:04+1:04
7.505Laurens BoonmanAV '56JpupA105:41+1:41
8.522Luuk de regtAV '56JpupA105:57+1:57
Pupillen A2
Meisjes pupillen A2
1.39Jill BoudewijnsAV '56MpupA204:21--
2.514Meike van LoonAV '56MpupA205:16+55
3.513Laurise StraubAV '56MpupA205:35+1:14
Jongens pupillen A2
1.34Collin BarentsenDynamicaJpupA203:59--
2.519Maurice de HaasDelta SportJpupA204:12+13
3.35Kevin SoethaertScheldesportJpupA204:15+16
4.38Floris van WaesbergheRK HAVJpupA204:16+17
5.512Dave WondergemDynamicaJpupA204:18+19
6.31Boaz KluijfhoutAV '56JpupA204:21+22
7.36Luca VerschurenScheldesportJpupA204:29+30
8.30Nicolas EliasRK HAVJpupA205:07+1:08
9.511Nino UlteeOostburgJpupA205:46+1:47
Meisjes junioren D
Meisjes D
1.62Sara VermaelenScheldesportMeisjes D08:42--
2.54Dorethé SchlettererDynamicaMeisjes D08:46+04
3.56Nikki de KoningAV '56Meisjes D08:53+11
4.61Jo-Ann SoethaertScheldesportMeisjes D09:02+20
5.63Daphne van WaterschootScheldesportMeisjes D09:06+24
6.55Jet VerboomDelta SportMeisjes D09:10+28
7.59Daphne JoppeFlakkeeMeisjes D09:10+28
8.51Lisa VreekeAV '56Meisjes D09:15+33
9.50Ona SteelsRK HAVMeisjes D09:40+58
10.419Faye van der GenugtenAV '56Meisjes D10:00+1:18
11.53Nienke van VeenAV '56Meisjes D10:08+1:26
12.282Lynn de PutterDe WielingenMeisjes D10:21+1:39
13.515Ke Mei PollemansFlakkeeMeisjes D11:41+2:59
Meisjes junioren C
Meisjes C
1.43Noëmie RijkGonzález Running TeamMeisjes C07:56--
2.48Benthe den HamerScheldesportMeisjes C08:01+05
3.383Elise MolAV '56Meisjes C08:20+24
4.44Bowien SchlettererDynamicaMeisjes C08:20+24
5.520Iris de HaasDelta SportMeisjes C09:17+1:21
6.47Valerie PijnenScheldesportMeisjes C09:20+1:24
7.384Hannah MoelkerAV '56Meisjes C09:21+1:25
Jongens junioren D
Jongens D
1.76Maxime RijkGonzález Running TeamJongens D07:50--
2.310Jiska HouwingDynamicaJongens D07:52+02
3.79Thijmen PostScheldesportJongens D08:04+14
4.82Michaël van WaesbergheRK HAVJongens D09:03+1:13
5.77Maxim HeijensRK HAVJongens D09:10+1:20
6.74Rens van DalenAV '56Jongens D09:16+1:26
7.75Florian BermanAV '56Jongens D09:16+1:26
8.325Merijn WielemakerDynamicaJongens D09:21+1:31
9.78Damian BootDelta SportJongens D10:58+3:08
10.306Dani IJtsmaFlakkeeJongens D11:05+3:15
11.449Robin van de SchraafAV '56Jongens D11:23+3:33
12.81Rayvano den BraberScheldesportJongens D11:27+3:37
Jongens junioren C
Jongens C
1.65Jaro SteelsRK HAVJongens C07:07--
2.64Ivar EngelsDynamicaJongens C07:09+02
3.69Julius SchlettererDynamicaJongens C07:19+12
4.336Viktor WielesScheldesportJongens C07:34+27
5.71Zedie JoppeFlakkeeJongens C07:43+36
6.72Midas GieleScheldesportJongens C07:51+44
7.73Jens DehulstersScheldesportJongens C07:54+47
8.517Noah OuhajouDynamicaJongens C08:33+1:26
9.385Erik VeringaDynamicaJongens C10:26+3:19
Dames U18
Vrouwen U18
1.876Alexandra EliasRK HAVVU1813:04--
2.877Kyra van de VoordeDynamicaVU1813:08+04
3.878Marit SimonseAV '56VU1813:24+20
Mannen U18
Mannen U18
1.87Fabian de MaatScheldesportMU1815:01--
2.83Stijn KooleDynamicaMU1815:13+12
3.270Kasper KoopmanDynamicaMU1816:34+1:33
4.85Benjamin PijnenScheldesportMU1817:13+2:12
5.84Jur MesuMiddelburgMU1817:13+2:12
Dames U20
Vrouwen U20
1.391Ruchama HoutzagerDelta SportVU2017:23--
2.395Laura KosterAV '56VU2019:28+2:05
Korte cross
Vrouwen senioren
1.900Anjolie Engels-WisseDynamicaVsen11:26--
2.942Yvonne MoerlandAV '56Vsen12:45+1:19
3.904Rachida de GuchteneireScheldesportVsen13:28+2:02
4.936Sanne de BaarU-TrackVsen13:47+2:21
5.908Nicole WondergemMiddelburgVsen14:25+2:59
6.967Renate van der ZandenRK HAVVsen14:29+3:03
7.943Caroline VeringaDynamicaVsen14:41+3:15
8.905Esther van Sluijs-koleAV '56Vsen14:52+3:26
9.906Jane Van Der VloetHulstVsen16:15+4:49
10.944Marina Mol-KrijgerAV '56Vsen16:19+4:53
11.909Marielle EnsingAV '56Vsen16:25+4:59
12.902Mareij ten OeverDelta SportVsen17:30+6:04
13.935Karin de RijkeColijnsplaatVsen18:22+6:56
14.903Els van Zwieten-BusDelta SportVsen19:55+8:29
Mannen senioren
1.959Franklin van AnrooijAV '56Msen10:02--
2.946Bereket PetersenAV '56Msen10:08+06
3.940Wessel SloofSpadoMsen10:22+20
4.920Remco de BaarAV '56Msen10:30+28
5.941Axel LindersSpadoMsen10:31+29
6.924Ralph de MaatScheldesportMsen10:57+55
7.948Michael den HamerScheldesportMsen11:09+1:07
8.933Ivar van de WegeScheldesportMsen11:58+1:56
9.947Koen SteenblokAV '56Msen12:00+1:58
10.934Jarno KooijmanAV '56Msen12:20+2:18
11.937Niels van TuilAV '56Msen12:32+2:30
12.916Jacques ZamanScheldesportMsen13:16+3:14
13.911Jesse WernsingDelta SportMsen13:20+3:18
14.938Vincent BarentsenMiddelburgMsen13:21+3:19
15.910Pascal van de VoordeDynamicaMsen13:42+3:40
16.915Ben VermaelenScheldesportMsen14:27+4:25
17.917Etienne SchuitScheldesportMsen14:48+4:46
18.939Maurice HendrikseGoesMsen16:01+5:59
19.925Rens SchuitScheldesportMsen16:04+6:02
20.918Alain Van Der VloetHulstMsen16:17+6:15
Lange cross
Vrouwen senioren
1.412Marijke de VisserCiflaVsen36:47--
2.432Noor DekkerGonzález Running TeamVsen37:22+35
3.407Laurey van den BergeFlakkeeVsen38:34+1:47
4.421Mariska TjeerdsmaAV '56Vsen39:54+3:07
5.420Eline LangeveldZaanlandVsen40:23+3:36
6.406Joy DroogsmaVlissingenVsen45:46+8:59
7.97Emma van MourikDelta SportVsen48:50+12:03
8.423Nikita van den OudenRillandVsen49:19+12:32
9.413Lisa KapteijnKapelleVsen49:26+12:39
10.403Sarien WisseKrabbendijkeVsen51:59+15:12
Vrouwen 35
1.88Monica SanderseDynamicaV3541:43--
2.429Marieke MullaertDe WielingenV3544:01+2:18
3.89Wendy Wijnstra-SlabbekoornAV '56V3546:40+4:57
4.91Annemarie VerschuureAV '56V3549:10+7:27
5.90Roelien Grob-BraberVlissingenV3559:01+17:18
Vrouwen 45
1.95Leonie TonAV '56V4542:43--
2.92Durby MeijboomVlissingenV4545:18+2:35
3.93Henny StratingAV '56V4546:54+4:11
4.396Maroeska ArsAV '56V4549:18+6:35
5.431Natasja de BooijScheldesportV4550:59+8:16
6.386Rieky de KockZoutelandeV4552:28+9:45
7.94Jolanda van DriesscheRK HAVV4556:53+14:10
8.387Marion GoossenScheldesportV451:04:08+21:25
Vrouwen 55
1.397Marlien van BeekDe LangstraatV5543:35--
2.401Els GelokDynamicaV5552:14+8:39
Mannen senioren
1.142Yunis StitanDelta SportMsen33:07--
2.489Thijs SchramaPACMsen33:53+46
3.498Danny HuibregtseGonzález Running TeamMsen34:07+1:00
4.494Mitchell FrankenSpadoMsen34:28+1:21
5.399Khalid MokhtariPACMsen35:11+2:04
6.136Eric WolfertFlakkeeMsen35:50+2:43
7.491Bezuayehu PetersenAV '56Msen36:44+3:37
8.137Daan SalomeHulstMsen36:59+3:52
9.141Arnoud RijkAV '56Msen37:03+3:56
10.134Thomas KruisifikxScheldesportMsen37:25+4:18
11.497Glen BraemBelgieMsen37:46+4:39
12.139Koen SchippersGonzález Running TeamMsen38:00+4:53
13.499Bart HeshofAV '56Msen38:03+4:56
14.452Marnix van den BrandeScheldesportMsen38:14+5:07
15.490Willem de KorteGonzález Running TeamMsen38:50+5:43
16.495Robbert MeeuwseAV '56Msen39:47+6:40
17.380Vincent BloemBrielleMsen41:24+8:17
18.488Leonard SimonseAV '56Msen42:33+9:26
19.493Maurits de FeijterKapelleMsen44:34+11:27
20.146Francois HendrikseGoesMsen45:55+12:48
Mannen 35
1.455Jeroen KramerZaanlandM3533:43--
2.441Erwin HarmesAV '56M3534:35+52
3.446Ricardo Sint NicolaasFlakkeeM3535:14+1:31
4.103Sander PostScheldesportM3535:40+1:57
5.453Marinus StrooMiddelburgM3537:07+3:24
6.100Jozias BooneAV '56M3537:44+4:01
7.101Aart van de VeldeAV Delta SportM3537:47+4:04
8.456John NieuwenhuizeAV '56M3541:28+7:45
9.434Patrick OnderdijkSerooskerke WalcherenM3541:42+7:59
10.448Marcel UitterhoeveAV '56M3543:46+10:03
11.352Maarten de CockSint JansteenM3544:04+10:21
12.457Bart VerhaegheWemeldingeM3544:30+10:47
13.442Dennis VisserDynamicaM3546:25+12:42
14.521Maarten van KaamAV '56M3546:31+12:48
15.450Jeroen GeerseSerooskerke WalcherenM3546:35+12:52
16.355Marijn TraasAV '56M3546:38+12:55
17.458Martijn de KoningAV '56M3546:40+12:57
18.98Gerben SoethaertScheldesportM3547:40+13:57
Mannen 45
1.106Johan KarelseAV '56M4538:29--
2.105Arjo VerhageDynamicaM4539:41+1:12
3.114Jostein DecorteAV '56M4540:38+2:09
4.463Jaco KleinjanGoesM4541:02+2:33
5.390Erik GoossenScheldesportM4541:30+3:01
6.389Micha JanseDynamicaM4541:31+3:02
7.110Edwin van AlphenDynamicaM4541:32+3:03
8.115Berry SimonseAV '56M4542:03+3:34
9.468Ronald GeertseSerooskerke WalcherenM4542:14+3:45
10.461Frank HoogstrateAV '56M4543:39+5:10
11.116Danmar DeesAV '56M4544:36+6:07
12.464Jeroen StoopFlakkeeM4544:37+6:08
13.107Walther MurreScheldesportM4546:20+7:51
14.467Pieter OlijslagerVlissingenM4546:26+7:57
15.460Michel BarbéAV '56M4546:46+8:17
16.465Remco KapteijnAV '56M4547:35+9:06
17.113Stefan DuinkerkeScheldesportM4549:07+10:38
18.108René GoetheerAV '56M4549:10+10:41
19.360Harold de MaatTerneuzenM4549:26+10:57
20.109Marco OlivierVlissingenM4550:20+11:51
21.462Cornee van LomwelNieuw- en Sint JooslandM4552:19+13:50
Mannen 55
1.365Erik CapponDe WielingenM5537:54--
2.400Peter BalkenendeAV '56M5538:54+1:00
3.121Wilko de VosAV '56M5541:17+3:23
4.443Hans verhaagenAV '56M5541:28+3:34
5.123Jos GabrielseMiddelburgM5542:35+4:41
6.476Wim DouwDiomedonM5543:15+5:21
7.122Jan Willem MeeuwseAV '56M5544:34+6:40
8.474Bram VerhageDynamicaM5545:13+7:19
9.119Albert PlatteeuwScheldesportM5545:24+7:30
10.120Henk LousDynamicaM5545:42+7:48
11.477Wijnand VetteMiddelburgM5546:27+8:33
12.484Jacques de GrootSpadoM5547:14+9:20
13.480Ko van DammeAV '56M5547:20+9:26
14.482Jan de WildeAV '56M5547:37+9:43
15.471Johnny TimmermanGoesM5547:45+9:51
16.481Jan HeshofSteenbergen NbM5547:57+10:03
17.483Jos OomsSpadoM5548:20+10:26
18.470Jacco TimmermanGoesM5548:56+11:02
19.374Gino DhanisSint JansteenM5549:22+11:28
20.475Piet OvaaMeliskerkeM5549:40+11:46
21.473Bram van EenennaamNieuw- en Sint JooslandM5554:47+16:53
22.478Jon van CaspelDynamicaM5555:31+17:37
23.472Adrie van bavelDelta SportM551:03:10+25:16
Mannen 65
1.125Wim de JongeAV '56M6547:24--
2.486Arie van DijkFlakkeeM6549:46+2:22
3.130Sjirk de JongDynamicaM6550:59+3:35
4.128Johnny DoomsTerneuzenM6554:41+7:17
5.485Acronius KramerAV '56M6557:41+10:17
Number of records: 256