Weg en veldwedstijden 

 

 

De Baankalender voor 2023 is gereed. Op- of aanmerking kun je melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

  • In blauw de crosscompetitiewedstrijden van Regio 11, VZA.
  • In rood de ZK's van de Regio 11, VZA.
  2022      
         
november Evenement Organisatie   Opmerkingen
5 36e Moerschanscross (1e cross Crosscompetitie VZA) RKHAV   Cross
12 Mosselloop Delta sport    
19 Hobbeldebobbelloop Zoutelande Dynamica    
20 1e natuurloop pavj de Zeemeeuwe de Wielingen    
26 36e Elderschanscross (2e cross Crosscompetitie VZA) de Wielingen   Cross
27 Zakloop AV'56    
         
december Evenement Organisatie   Opmerkingen
10 29e Inkelcross (3e cross Crosscompetitie VZA) AV'56   Cross
11 trail/cross/trimloop Jules limitid de Wielingen    Trail/Cross/Trimloop
26 Kerstloop Dynamica    
31 Oliebollenloop AV'56    
31 Tankloop Dynamica    
31 Sylvestercross Bos van Erasmus de Wielingen    
         
  2023      
         
januari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
7 Wallenloop AV'56 Goes Wedstrijd en Trimloop
8 Scheidsrechterloop COVS Vlissingen  Trimloop i.s.m. met Dynamica
14 Deltacross (4e cross Crosscompetitie VZA) Delta sport Westerschouwen Cross
21 Kustcross (5e cross Crosscompetitie VZA) Dynamica Vlissingen Cross
28 9e Scheldesportcross (6e cross Crosscompetitie VZA) AV Scheldesport Westdorpe  Cross
         
februari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
5 ZK Halve marathon De Wielingen Cadzand  Wedstrijd
11 28e Grevelingencross (7e cross Crosscompetitie VZA) + ZK Cross 22/23 AV Flakkee Bruinisse Cross
26 3e natuurloop 22/23 De Wielingen Cadzand  
26 Bosbokkentrail Delta Sport Westerschouwen   
         
maart Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
11 Eigen jeugdcross  Dynamica Dishoek  Alleen eigen leden 
11 Pannenkoekenloop Delta Sport Westerschouwen   
11 41e Krokusloop RKHAV Hulst  
12 4e natuurloop 22/23 De Wielingen Cadzand   
18 Zwemloop Vlissingen Dynamica Vlissingen  
25 25 km van Hulst RKHAV Hulst  
25 Massaloop Dynamica Serooskerke  
25 Ronde van Bru Wielercomite Bruinisse Bruinisse Trimlopen i.s.m. Bru's Running Team en Delta Sport
         
april Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
1 Oosterscheldeloop AV'56  Goes  Wedstrijd en Trimloop
15 Marathon Zeeuws Vlaanderen St. Marathon Zw. Vl. Terneuzen naar Hulst  o.a. i.s.w. met RKHAV en AVSS
21 Oranjemuidenloop Dynamica Arnemuiden   
?? Zwemloop Hulst RKHAV Hulst  
23 Zwaakse Weelloop Zeeland Refinery Running Team Kwadendamme  Trimloop i.s.m. AV'56
27 Omloop Menheerse AV Flakkee Middelharnis Wedstrijd en Trimloop
         
mei Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
13 Meidoornloop Zaklopers Nisse Trimloop i.s.m. AV'56
17 Dwars door Domburg 800jr Domburg  Domburg ??? 
26 ZLM DON loop Dynamica  Middelburg   
         
juni Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
2 Griffioenloop wijkvereniging de Griffioen Middelburg  Trimloop i.s.m. Dynamica
6 Sasloop onderling AV'56 Goes alleen over eigen leden
9 Schellachloop Dynamica Middelburg  
23 Gaperloop Gonzalez Running Gapinge   
         
juli Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
5 Stratenloop Dynamica  Zoutelande   
11 1e zomerloop  De Wielingen IJzendijke  
12 Sportvisserloop AV'56 Yerseke Wedstrijd en Trimloop
18 2e Zomerloop  De Wielingen St. Kruis  
19 Stratenloop Dynamica West Kapelle  
25 3e Zomerloop  De Wielingen Nieuwvliet  
26 Bom bokaal Delta Sport Burg Haamstede   
         
augustus Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
1 4e Zomerloop De Wielingen Retranchement  
2 Boulevardloop Dynamica Vlissingen  
4 Strandloop  AV Flakkee Ouddorp Wedstrijd en Trimloop
8 5e Zomerloop De Wielingen Groede  
12 ZK 15 km Wolphaartsdijk Organisatiecomité de 15 van Wolphaartsdijk Wolphaartsdijk Wedstrijd en Trimloop i.s.w. met AV'56
15 6e Zomerloop De Wielingen Cadzand  
19 Halve Marathon Delta Sport Westerschouwen  
22 7e Zomerloop De Wielingen Zuidzande  
25 Kapelleloop AV'56 Kapelle  
30 Kreekloop AV Scheldesport Terneuzen  
         
september Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
8 WEA Stadsloop AV'56  Goes  
22 Poelbosloop AV'56 Heinekenszand  
         
oktober Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
6/7 Kustmarathon  St. Kustmarathon Burg Haamstede naar Zoutelande i.s.m. Dynamica 
7 Clingse bosloop RKHAV Clinge  
14 Singelloop Dynamica Middelburg  
28 Scheldesportloop AV Scheldesport Terneuzen  
         
november Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
 4 37e Moerschanscross (1e cross Crosscompetitie VZA) + ZK cross 23/24 RKHAV Hulst  Cross
11 Mosselloop Delta Sport  Westerschouwen  
18 Hobbeldebobbel Dynamica  Zoutelande Trimloop
18 Tieleman Keukens Run AV Flakkee Middelharnis Wedstrijd en Trimloop
19 1e Natuurloop 23/24 De Wielingen Cadzand   
25 36e Elderschanscross (2e cross Crosscompetitie VZA) De Wielingen Aardenburg  Cross
26 Zakloop  Zaklopers  Nisse  Trimloop i.s.m. met AV'56 
         
december Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
9 30e Inkelcross (3e cross Crosscompetitie VZA) AV'56 Kruiningen Cross
17 Jules limitidloop  De Wielingen Breskens  Trail/Cross/Trimloop
26 Kerstloop  Dynamica Dishoek  
30 Oliebollenloop  AV'56 Goes alleen eigen leden
31 Tankloop Dynamica Westkapelle  
31 2e natuurloop 23/24 De Wielingen Nieuwvliet  
         
  2024      
         
januari Evenement Organisatie  Lokatie Opmerkingen 
13 Delta cross (4e cross Crosscompetitie VZA) Delta Sport Westerschouwen Cross
20 Kustcross (5e cross Crosscompetitie VZA) Dynamica Vlissingen Cross
27 10e Scheldesportcross (6e cross Crosscompetitie VZA) AV Scheldesport Westdorpe Cross
         
februari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
3 29e Grevelingencross (7e cross Crosscompetitie VZA) AV Flakkee Bruinisse Cross
         
maart Evenement Organisatie   Opmerkingen