Baanwedstrijd Zierikzee, 25 april 2015
met onderdelen Zeeuws Kampioenschap 2015


  Jongens A        
1 100 meter Gennaro Biswane 11.98 +1.0m/s zk
2 100 meter Chiel bij de Vaate 12.23 +1.0m/s  
           
1 400 meter  Chiel bij de Vaate 52.33    
2 400 meter  Lars de Jongste 57.99    
3 400 meter  Kris de Kreek 59.09    
           
1 Discus 1,75kg Gennaro Biswane 24.72    
           
1 verspringen  Chiel bij de Vaate 5.44 +3.0m/s zk
           
  Jongens B        
1 100 meter Pelle Gelderblom 11.57 +1.8m/s zk
2 100 meter Mike Dierkx 12.21 +1.8m/s  
3 100 meter Ivar van de Wege 12.68 +1.8m/s  
4 100 meter Lex van Aartsen 12.72 +1.8m/s  
5 100 meter Jurriaan Berger 13.62 +1.8m/s  
           
1 400 meter  Mike Dierkx 54.49    
2 400 meter  Lex van Aartsen 55.09    
3 400 meter  Jurriaan Berger 1:01.23    
           
1 Discus 1,5kg Florian Wijnen 40.92    
2 Discus 1,5kg Maarten Biesbroeck 30.59    
3 Discus 1,5kg Noah Lauwers 26.06    
           
1 kogel (5kg)  Florian Wijnen 13.80    
2 kogel (5kg)  Maarten Biesbroeck 12.03    
3 kogel (5kg)  Ivar van de Wege 11.22    
4 kogel (5kg)  Jasper Heikoop 10.01    
           
1 verspringen  Pelle Gelderblom 6.39 +5.1m/s zk
2 verspringen  Mike Dierkx 5.15 +2.6m/s  
3 verspringen  Ivar van de Wege 4.96 +2.2m/s  
4 verspringen  Jasper Heikoop 4.95 +2.0m/s  
5 verspringen  Jurriaan Berger 4.63 +3.4m/s  
           
  Jongens C        
1 100 meter Ruud Louter 12.74 +1.2m/s  
2 100 meter Ruben Heijnen 12.91 +1.2m/s  
3 100 meter Niels van Tuil 14.16 +1.2m/s  
           
1 800 meter  Niels van Tuil 2:35.88    
2 800 meter  Toine van den Bos 2:46.15    
3 800 meter  Ruben Heijnen 2:59.36    
           
1 kogel (4kg)  Ruud Louter 13.99    
2 kogel (4kg)  Noah Lauwers 11.53    
3 kogel (4kg)  Toine van den Bos 9.82    
           
1 verspringen  Ruud Louter 4.71 +2.7m/s  
2 verspringen  Noah Lauwers 4.46 +4.2m/s  
           
  Jongens D        
1 1000 meter  Yoram Vriezen 3:18.76    
2 1000 meter  Matthijs Roos 3:24.38    
3 1000 meter  Ralph de Maat 3:28.77    
4 1000 meter  Jonathan Dobbelaar 3:45.69    
5 1000 meter  Nathan de Zeeuw 3:46.70    
6 1000 meter  Mats Vierbergen 3:57.56    
7 1000 meter  Martijn van Os 3:58.30    
8 1000 meter  Sven Kramer 4:09.19    
           
1 80 meter Ralph de Maat 11.75 +0.0m/s  
2 80 meter Yoram Vriezen 11.77 +0.0m/s  
3 80 meter Chris Wieles 11.98 +0.0m/s  
4 80 meter Jonathan Dobbelaar 12.05 +1.3m/s  
5 80 meter Daniel Anceaux 12.48 +3.6m/s  
6 80 meter Matthijs Roos 12.53 +1.9m/s  
7 80 meter Luc van Westen 12.75 +1.9m/s  
8 80 meter Mats Vierbergen 12.85 +3.6m/s  
9 80 meter Nathan de Zeeuw 13.02 +3.6m/s  
10 80 meter Rens Schuit 13.26 +1.3m/s  
11 80 meter Youp van der Peijl 14.01 +1.3m/s  
12 80 meter Martijn van Os 14.12 +3.6m/s  
13 80 meter Luca van Santen 15.20 +1.3m/s  
           
1 kogel (3kg)  Yoram Vriezen 8.74    
2 kogel (3kg)  Sven Kramer 6.26    
3 kogel (3kg)  Rens Schuit 5.86    
4 kogel (3kg)  Youp van der Peijl 5.58    
5 kogel (3kg)  Luc van Westen 5.21    
6 kogel (3kg)  Daniel Anceaux 5.16    
7 kogel (3kg)  Mats Vierbergen 5.08    
8 kogel (3kg)  Luca van Santen 3.93    
           
1 verspringen  Yoram Vriezen 4.16 +2.5m/s  
2 verspringen  Matthijs Roos 3.68 +3.1m/s  
3 verspringen  Chris Wieles 3.56 +2.3m/s  
4 verspringen  Mats Vierbergen 3.48 +1.9m/s  
5 verspringen  Luc van Westen 3.23 +1.9m/s  
6 verspringen  Rens Schuit 3.11 +3.5m/s  
6 verspringen  Sven Kramer 3.11 +2.1m/s  
8 verspringen  Youp van der Peijl 3.07 +3.1m/s  
9 verspringen  Nathan de Zeeuw 3.04 +3.5m/s  
10 verspringen  Martijn van Os 2.98 +2.2m/s  
11 verspringen  Luca van Santen 2.94 +4.4m/s  
12 verspringen  Jonathan Dobbelaar 2.92 +3.1m/s  
           
  Mannen        
1 100 meter Thomas Kempe 11.75 +1.7m/s zk
2 100 meter Jeroen van Driessche 12.26 +1.7m/s  
3 100 meter George Schanck 15.49 +1.0m/s  
           
1 verspringen  Thomas Kempe 6.20 +2.9m/s zk
           
  Mannen 40        
1 100 meter Ivar van den Bos 13.26 +1.3m/s zk
           
1 verspringen  Ivar van den Bos 4.70 +2.6m/s zk
           
  Mannen 45        
1 400 meter  Willem-Jan Buter 57.50    
2 400 meter  Sebastiaan Heikoop 58.16    
3 400 meter  Harold de Maat 1:07.60    
           
1 Discus 2kg Emile Fabry 23.76    
           
1 kogel (7,25kg)  Emile Fabry 10.39    
1 kogel (7,25kg)  Sebastiaan Heikoop 7.33    
           
1 verspringen  Sebastiaan Heikoop 5.15 +2.6m/s zk
2 verspringen  Harold de Maat 3.36 +2.9m/s  
           
  Mannen 50        
1 100 meter George Stroh 12.97 +1.3m/s zk
2 100 meter Ronald Rasenberg 13.66 +1.3m/s  
           
1 400 meter  Piet van Mourik 58.25    
2 400 meter  Jos de Kreek 1:02.17    
3 400 meter  Albert Platteeuw 1:01.92    
           
1 Discus 1,5kg Ronald Rasenberg 28.69    
2 Discus 1,5kg Jos de Kreek 23.76    
           
1 kogel (6kg)  Ronald Rasenberg 9.98    
2 kogel (6kg)  Jos de Kreek 8.80    
           
  Mannen 65        
1 Discus 1kg Geert Oerlemans 38.41    
           
1 kogel (5kg)  Geert Oerlemans 8.95    
           
  Meisjes A        
1 400 meter  Emma van Mourik 1:04.69    
           
1 Discus 1kg Eline Pols 17.20    
           
1 verspringen  Eline Pols 3.19 +2.0m/s zk
           
  Meisjes B        
1 100 meter Sophia Edobar 13.42 +1.8m/s zk
2 100 meter Britt van den Nieuwendijk 13.75 +1.8m/s  
3 100 meter Willemijn Torbijn 13.77 +1.8m/s  
4 100 meter Waeoby Jones 13.95 +1.8m/s  
5 100 meter Britt van Liere 15.26 +1.8m/s  
           
1 400 meter  Waeoby Jones 1:00.09    
           
1 Discus 1kg Romy Lauwers 30.22    
2 Discus 1kg Annemijn van Broeck 23.26    
3 Discus 1kg Mirthe Nachtegael 20.74    
4 Discus 1kg Anouk de Bruijn 19.05    
5 Discus 1kg Maaike de Kreek 17.20    
6 Discus 1kg Anouk Hemelaar 13.54    
           
1 kogel (3kg)  Romy Lauwers 10.78    
2 kogel (3kg)  Mirthe Nachtegael 8.71    
3 kogel (3kg)  Annemijn van Broeck 8.55    
4 kogel (3kg)  Britt van den Nieuwendijk 8.48    
5 kogel (3kg)  Maaike de Kreek 8.28    
6 kogel (3kg)  Anouk de Bruijn 8.20    
7 kogel (3kg)  Britt van Liere 7.61    
           
1 verspringen  Britt van den Nieuwendijk 4.75 +2.6m/s zk
2 verspringen  Britt van Liere 4.30 +1.3m/s  
3 verspringen  Sophia Edobar 4.30 +1.9m/s  
4 verspringen  Willemijn Torbijn 4.30 +2.4m/s  
5 verspringen  Romy Lauwers 4.09 +2.1m/s  
6 verspringen  Mirthe Nachtegael 4.06 +1.7m/s  
7 verspringen  Anouk de Bruijn 4.04 +1.7m/s  
           
  Meisjes C        
1 80 meter Lianne van Kampen 11.11 +2.8m/s  
2 80 meter Domenica Korfker 11.31 +0.0m/s  
3 80 meter Isabelle van der Molen 11.45 +0.0m/s  
4 80 meter Isel Begemann 11.76 +2.3m/s  
5 80 meter Iris Heikoop 11.86 +2.3m/s  
6 80 meter Mirthe de Zeeuw 12.13 +2.3m/s  
7 80 meter Brigitte de Graaf 12.21 +2.8m/s  
8 80 meter Iris Heikoop 12.28 +0.0m/s  
9 80 meter Stephanie Dhanis 12.56 +2.3m/s  
10 80 meter Amy Niemantsverdriet 13.26 +2.8m/s  
           
1 800 meter  Mirthe de Zeeuw 2:36.99    
2 800 meter  Iris Heikoop 2:40.90    
3 800 meter  Brigitte de Graaf 2:46.55    
4 800 meter  Domenica Korfker 3:09.77    
5 800 meter  Amy Niemantsverdriet 3:21.85    
           
1 kogel (3kg)  Nanne Gelderblom 9.21    
2 kogel (3kg)  Brigitte de Graaf 8.46    
3 kogel (3kg)  Stephanie Dhanis 7.62    
4 kogel (3kg)  Lianne van Kampen 6.67    
5 kogel (3kg)  Anouk Hemelaar 6.52    
6 kogel (3kg)  Iris Heikoop 6.44    
7 kogel (3kg)  Isabelle van der Molen 6.11    
           
1 verspringen  Domenica Korfker 3.98 +0.0m/s  
2 verspringen  Brigitte de Graaf 3.94 +0.0m/s  
3 verspringen  Isel Begemann 3.92 +0.0m/s  
4 verspringen  Iris Heikoop 3.72 +0.0m/s  
5 verspringen  Lianne van Kampen 3.65 +0.0m/s  
6 verspringen  Mirthe de Zeeuw 3.47 +0.0m/s  
7 verspringen  Isabelle van der Molen 3.36 +0.0m/s  
8 verspringen  Amy Niemantsverdriet 3.16 +0.0m/s  
9 verspringen  Anouk Hemelaar 2.85 +0.0m/s  
10 verspringen  Stephanie Dhanis 2.50 +0.0m/s  
           
  Meisjes D        
1 1000 meter  Ruchama Houtzager 3:30.44    
2 1000 meter  Lynn Sommeijer 3:41.09    
3 1000 meter  Veerle Smits 3:42.19    
4 1000 meter  Ilse Goudswaard 3:42.87    
5 1000 meter  Romy Dieleman 3:55.52    
6 1000 meter  Fleur Leenheer 3:58.40    
7 1000 meter  Eva den Exter 4:04.01    
8 1000 meter  Eeke Flink 4:05.07    
9 1000 meter  Charlotte Hanse 4:06.27    
10 1000 meter  Sanne de Baar 4:14.00    
11 1000 meter  Phoebe Ehlers 4:15.77    
12 1000 meter  Maaike Hemelaar 4:17.47    
           
1 60 meter  Ruchama Houtzager 8.93 +4.0m/s  
2 60 meter  Louise le Coq 9.16 +2.2m/s  
3 60 meter  Nikita Hulsken 9.19 +4.0m/s  
4 60 meter  Phoebe Ehlers 9.24 +4.0m/s  
5 60 meter  Romy Dieleman 9.36 +1.3m/s  
6 60 meter  Parel Bun 9.38 +4.0m/s  
7 60 meter  Romy Dieleman 9.48 +4.0m/s  
8 60 meter  Aidan van der Werf 9.59 +1.3m/s  
9 60 meter  Fleur Leenheer 9.67 +2.2m/s  
10 60 meter  Eva den Exter 9.83 +1.6m/s  
11 60 meter  Veerle Smits 9.91 +1.6m/s  
12 60 meter  Ilse Goudswaard 9.95 +2.2m/s  
13 60 meter  Charlotte Hanse 10.35 +2.2m/s  
14 60 meter  Maaike Hemelaar 10.89 +1.3m/s  
15 60 meter  Eeke Flink 10.69 +1.6m/s  
           
1 kogel (2kg)  Louise le Coq 8.15    
2 kogel (2kg)  Ruchama Houtzager 7.90    
3 kogel (2kg)  Parel Bun 7.47    
4 kogel (2kg)  Nikita Hulsken 7.42    
5 kogel (2kg)  Eeke Flink 6.41    
6 kogel (2kg)  Lynn Sommeijer 6.31    
7 kogel (2kg)  Aidan van der Werf 6.15    
8 kogel (2kg)  Fleur Leenheer 5.89    
9 kogel (2kg)  Maaike Hemelaar 5.59    
10 kogel (2kg)  Charlotte Hanse 5.19    
11 kogel (2kg)  Ilse Goudswaard 4.93    
12 kogel (2kg)  Sanne de Baar 4.67    
           
1 verspringen  Ruchama Houtzager 3.83 +0.0m/s  
2 verspringen  Louise le Coq 3.72 +0.0m/s  
3 verspringen  Romy Dieleman 3.68 +0.0m/s  
4 verspringen  Parel Bun 3.55 +0.0m/s  
5 verspringen  Phoebe Ehlers 3.32 +0.0m/s  
6 verspringen  Nikita Hulsken 3.30 +0.0m/s  
7 verspringen  Fleur Leenheer 3.27 +0.0m/s  
8 verspringen  Veerle Smits 3.27 +0.0m/s  
9 verspringen  Aidan van der Werf 3.17 +0.0m/s  
10 verspringen  Lynn Sommeijer 3.16 +0.0m/s  
11 verspringen  Charlotte Hanse 3.08 +0.0m/s  
12 verspringen  Ilse Goudswaard 2.81 +0.0m/s  
13 verspringen  Eva den Exter 2.77 +0.0m/s  
14 verspringen  Sanne de Baar 2.53 +0.0m/s  
           
  Vrouwen        
1 100 meter Mandy Heppener 14.45 +1.8m/s zk
           
1 400 meter  Shirley Kerkhove 1:05.87    
2 400 meter  Ingrid Rasenberg 1:07.38    
           
3 Discus 1kg Audrey de Beule 24.69    
           
3 kogel (4kg)  Audrey de Beule 8.61    
           
1 verspringen  Mandy Heppener 4.51 +1.2m/s zk
2 verspringen  Ingrid Rasenberg 4.08 +2.2m/s  
3 verspringen  Audrey de Beule 2.73 +2.0m/s  
           
  Vrouwen 35        
1 verspringen  Anjolie Engels-Wisse 4.71 +2.2m/s zk
           
  Vrouwen 40        
1 100 meter Patricia Dieleman 14.36 +0.0m/s zk
2 100 meter Daphne Zerbib-Jasperse 14.42 +0.0m/s  
           
1 Discus 1kg Leonie Berden 39.18    
           
1 kogel (4kg)  Leonie Berden 10.66    
2 kogel (4kg)  Daphne Zerbib-Jasperse 8.89    
           
1 verspringen  Daphne Zerbib-Jasperse 4.80 +2.0m/s zk
2 verspringen  Patricia Dieleman 4.39 +1.9m/s  
           
  Vrouwen 60        
1 400 meter  Edith Margadant 1:23.11    
           
1 Jongens B 4 x 100 meter  scheldesport jongens b 53.41 zk
2 Mannen 4 x 100 meter  dames rkhav 59.94  
1 Mannen 4 x 100 meter  heren rkhav 47.78 zk
1 Mannen 35 4 x 100 meter  master scheldesport 53.02 zk
1 Meisjes B 4 x 100 meter  scheldesport mbj 53.71 zk
1 Vrouwen 4 x 100 meter  scheldesports masters vr 56.05 zk