Uitslagen Ir. Knaap Pupillenwedstrijd

31-08-2013

Meisjes pupillen C
600m6 deelnemer(s)
147Graaf, Amy de2005AV 562.16.35min ptn
267Keymel, Myrthe 2005AV Scheldesport2.21.01min ptn
379Dikkenberg, Inke van den2006AV 562.30.81min ptn
445Karelse, Yara 2006AV 562.34.88min ptn
546Geus, Emma de2005AV 562.48.42min ptn
644Luik, Zoe van2006AV 562.48.91min ptn
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
47Amy de Graaf20057.373.1416.101080 ptn
45Yara Karelse20068.132.4011.18709 ptn
79Inke van den Dikkenberg20068.102.509.75706 ptn
67Myrthe Keymel20058.062.618.13701 ptn
44Zoe van Luik20068.562.4011.11641 ptn
46Emma de Geus20059.132.097.50425 ptn
Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
24Nynke Joossens20047.093.4624.511320 ptn
90Noa van Tuijl20047.123.5822.061305 ptn
28Katja van Eetvelt20047.013.3615.231185 ptn
17Fenna Gelderblom20047.493.1123.491155 ptn
80Dana ter Haar20047.403.4712.991088 ptn
29Janna Coppieters20047.752.9414.20936 ptn
65Suzanne Verschuren20048.102.9015.85895 ptn
53Tessa Schets20047.932.5412.55796 ptn
51Yara Burg20048.562.5712.95708 ptn
1000m9 deelnemer(s)
180Haar, Dana ter2004Dynamica4.00.35min ptn
224Joossens, Nynke 2004Dynamica4.02.12min ptn
329Coppieters, Janna 2004RKHAV4.14.88min ptn
428Eetvelt, Katja van2004RKHAV4.20.72min ptn
565Verschuren, Suzanne 2004AV Scheldesport4.23.33min ptn
690Tuijl, Noa van2004Dynamica4.32.59min ptn
753Schets, Tessa 2004AV 564.33.26min ptn
851Burg, Yara 2004AV 565.00.13min ptn
17Gelderblom, Fenna 13-06-2004Delta Sportdnfmin ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
4Romy Dieleman Oostburg200310.233.5417.021143 ptn
58Tamar van Daalen200310.463.5518.831139 ptn
22Rosanne Kaagman200310.303.4015.841086 ptn
3Iza van Damme200310.443.2114.231002 ptn
32Emma van Acker200310.713.1012.25909 ptn
15Ilse Goudswaard200311.522.9812.09781 ptn
31Eva den Exter200311.232.769.40720 ptn
1000m7 deelnemer(s)
14Oostburg, Romy Dieleman 2003AV de Wielingen4.03.47min ptn
215Goudswaard, Ilse 2003Delta Sport4.08.61min ptn
358Daalen, Tamar van04-06-2003AV '564.09.96min ptn
431Exter, Eva den07-11-2003RK HAV4.11.17min ptn
532Acker, Emma van04-11-2003RK HAV4.24.27min ptn
63Damme, Iza van01-04-2003AV De Wielingen4.37.87min ptn
722Kaagman, Rosanne 04-02-2003ADSV Dynamica4.48.24min ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs) Meisjes pupillen A(1e jrs) Meisjes pupillen A(2e jrs)
StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
7Louise le Coq200210.173.6225.441284 ptn
11Anique van Klinken200210.113.6222.401253 ptn
41Amber de BRuin200210.123.7618.301223 ptn
40Anouk Maes200210.733.4921.381126 ptn
77Kayleigh Snap200210.513.3517.531073 ptn
63Shelby van Putten200210.763.3516.901029 ptn
39Fien Lelie200210.682.7816.98927 ptn
21Jasmijn Geldof200211.253.2415.62925 ptn
42Maaike Hemelaar200211.662.9515.19812 ptn
8Bente van Rijnberg200211.982.6117.94752 ptn
36Cobie Weyenberg200211.893.0311.43738 ptn
37Silke Hiel200213.652.408.29382 ptn
1000m11 deelnemer(s)
163Putten, Shelby van2002AV 563.49.55min ptn
211Klinken, Anique van06-07-2002Delta Sport3.53.97min ptn
321Geldof, Jasmijn 06-07-2002ADSV Dynamica3.56.72min ptn
441BRuin, Amber de2002RK HAV4.02.94min ptn
539Lelie, Fien 2002RK HAV4.04.36min ptn
67Coq, Louise le06-03-2002AV De Wielingen4.06.25min ptn
777Snap, Kayleigh 2002AV Scheldesport4.10.96min ptn
842Hemelaar, Maaike 15-08-2002RK HAV4.16.12min ptn
98Rijnberg, Bente van2002AV De Wielingen4.55.86min ptn
1037Hiel, Silke 2002RK HAV5.22.74min ptn
36Weyenberg, Cobie 30-04-2002RK HAVdnfmin ptn
Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
50Quinten Mertens20057.321.0519.991180 ptn
27Tieme de Volder20057.630.9521.021061 ptn
48Mart Kaptijn20057.831.0018.531025 ptn
25Tom van Houwelingen20057.550.8519.79985 ptn
26Maxim van Goethem20057.580.8020.48953 ptn
75Fabian de Maat20067.860.7512.05732 ptn
49Sasha de Waal20058.080.7015.87722 ptn
74Milan Faas20067.920.6514.30687 ptn
9Ruben Rijnberg20058.910.7518.76678 ptn
66Niels Verschuren20069.330.8010.00513 ptn
43Menno van Westen20069.970.708.53334 ptn
76Lucas Zandstra200710.060.656.98253 ptn
600m12 deelnemer(s)
125Houwelingen, Tom van2005Dynamica2.19.44min ptn
227Volder, Tieme de2005RKHAV2.21.21min ptn
326Goethem, Maxim van2005RKHAV2.21.37min ptn
450Mertens, Quinten 2005AV 562.27.72min ptn
548Kaptijn, Mart 2005AV 562.30.14min ptn
674Faas, Milan 2006AV Scheldesport2.31.34min ptn
775Maat, Fabian de2006AV Scheldesport2.32.34min ptn
866Verschuren, Niels 2006AV Scheldesport2.35.74min ptn
949Waal, Sasha de2005AV 562.42.22min ptn
109Rijnberg, Ruben 2005AV de Wielingen2.49.53min ptn
1176Zandstra, Lucas 2007AV Scheldesport2.57.66min ptn
43Westen, Menno van2006AV 56dnfmin ptn
Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
30Tim de Bruijn20047.021.105.241320 ptn
54Jesse van den Dikkenberg20047.041.104.751282 ptn
64Bjorn van der Voort20047.601.004.861103 ptn
52Jovi Koens20047.530.954.791075 ptn
73Tobias de Zeeuw20047.650.854.76977 ptn
1Wout Musschoot20047.800.754.31844 ptn
1000m6 deelnemer(s)
154Dikkenberg, Jesse van den2004AV 563.50.21min ptn
264Voort, Bjorn van der2004Dynamica4.17.18min ptn
352Koens, Jovi 2004AV 564.19.61min ptn
430Bruijn, Tim de2004RKHAV4.25.21min ptn
573Zeeuw, Tobias de2004AV Scheldesport4.43.80min ptn
1Musschoot, Wout 2004AV de Wielingendnfmin ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
23Tim van Noort200310.601.057.241249 ptn
10Liam Tebes200310.101.005.321168 ptn
12Ivo Baas200310.170.906.201139 ptn
70Ralph de Maat200310.101.054.061116 ptn
19Casper Blom200310.170.905.631104 ptn
2Iska Breedveld200310.530.955.571086 ptn
35Paul Graffinger200311.061.005.841069 ptn
13Milan Hilleman200311.030.955.931043 ptn
56Luc van Westen200311.001.004.931016 ptn
5Rick Hofmeester200310.870.905.31986 ptn
78Mats Vierbergen200310.590.953.78951 ptn
72Daniel Anceaux200311.551.003.73863 ptn
57Sven Kramer200312.220.855.90831 ptn
33Martijn van Os200311.720.904.35817 ptn
69Luca van Santen200312.060.904.16766 ptn
34Karsten Hiel200312.570.752.94506 ptn
1000m16 deelnemer(s)
170Maat, Ralph de2003AV Scheldesport3.43.13min ptn
223Noort, Tim van2003Dynamica4.00.69min ptn
312Baas, Ivo 2003Deltasport4.02.18min ptn
478Vierbergen, Mats 2003RKHAV4.09.51min ptn
533Os, Martijn van2003RKHAV4.13.35min ptn
657Kramer, Sven 21-08-2003AV '564.16.22min ptn
735Graffinger, Paul 2003RKHAV4.17.06min ptn
872Anceaux, Daniel 2003AV Scheldesport4.20.77min ptn
956Westen, Luc van04-08-2003AV '564.24.19min ptn
1019Blom, Casper 2003AV 564.24.89min ptn
1113Hilleman, Milan 06-05-2003Delta Sport4.40.37min ptn
125Hofmeester, Rick 2003AV de Wielingen4.43.66min ptn
1369Santen, Luca van2003AV Scheldesport4.45.51min ptn
142Breedveld, Iska 2003AV de Wielingen4.46.24min ptn
1534Hiel, Karsten 2003RKHAV4.47.26min ptn
1610Tebes, Liam 2003AV de Wielingen5.10.63min ptn
Jongens pupillen A(2e jrs) Jongens pupillen A(1e jrs) Jongens pupillen A(2e jrs)
StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
20Lucian de Nooyer20029.971.308.811609 ptn
62Stef Kapteijn20029.861.157.981472 ptn
60Wouter Schets200210.101.105.431249 ptn
61Matthijs Roos200210.421.155.381234 ptn
71Nathan de Zeeuw200210.600.954.521005 ptn
68Jordi Bakker200213.180.855.28699 ptn
1000m6 deelnemer(s)
162Kapteijn, Stef 02-01-2002AV '563.26.23min ptn
260Schets, Wouter 13-07-2002AV '563.28.06min ptn
361Roos, Matthijs 27-05-2002AV '563.38.92min ptn
420Nooyer, Lucian de29-04-2002ADSV Dynamica4.25.05min ptn
571Zeeuw, Nathan de31-07-2002AV Scheldesport4.28.29min ptn
668Bakker, Jordi 2002AV Scheldesport5.00.66min ptn