Uitslagen baanwedstrijd

31-08-2013

Vrouwen Senioren
100m1 deelnemer(s)
12Velde, Daisy van de29-11-1990AV De Wielingen16.44sec ptn
5000m2 deelnemer(s)
162Kerkhove, Shirley 1993AV Scheldesport20.34.96min ptn
28Velde, Wendy van de05-05-1993AV De Wielingen24.25.33min ptn
discus2 deelnemer(s)
161Beule, Audrey de28-05-1986RK HAV27.60m ptn
22Velde, Daisy van de29-11-1990AV De Wielingen18.97m ptn
ver1 deelnemer(s)
12Velde, Daisy van de29-11-1990AV De Wielingen3.63m ptn
Mannen Senioren
100m1 deelnemer(s)
37Driessche, Jeroen van1986RKHAVsec ptn
5000m2 deelnemer(s)
176Florussen, Dennis 1974AV Scheldesport17.51.27min ptn
277Engelaar, Jordy 06-04-1991AV De Wielingen21.11.56min ptn
hoog1 deelnemer(s)
177Engelaar, Jordy 06-04-1991AV De Wielingen1.45m ptn
kogel1 deelnemer(s)
177Engelaar, Jordy 06-04-1991AV De Wielingen7.78m ptn
Meisjes junioren A
100m0 deelnemer(s)
5000m0 deelnemer(s)
discus1 deelnemer(s)
157Beule, Kylie de28-10-1994RK HAV26.27m ptn
ver1 deelnemer(s)
157Beule, Kylie de28-10-1994RK HAV3.78m ptn
Jongens junioren A
100m2 deelnemer(s)
145Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '5612.66sec ptn
289Koeijer, Ewout de1994AV de Wielingen13.55sec ptn
5000m1 deelnemer(s)
5Luteijn, Arjen 30-07-1994AV De Wielingen21.29.02min ptn
kogel1 deelnemer(s)
145Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '5612.18m ptn
hoog3 deelnemer(s)
181Leestemaker, Wouter 01-12-1995AV '561.76m ptn
289Koeijer, Ewout de1994AV de Wielingen1.55m ptn
345Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '561.55m ptn
Meisjes junioren B
100m2 deelnemer(s)
138Baas, Kristen 20-11-1997Delta Sport13.63sec ptn
213Ruijsscher, Myrthe de1996AV De Wielingen15.42sec ptn
5000 m1 deelnemer(s)
119Mourik, Emma van15-08-1996Delta Sport21.6sec ptn
discus2 deelnemer(s)
138Baas, Kristen 20-11-1997Delta Sport15.12m ptn
213Ruijsscher, Myrthe de1996AV De Wielingen14.85m ptn
ver2 deelnemer(s)
138Baas, Kristen 20-11-1997Delta Sport4.97m ptn
213Ruijsscher, Myrthe de1996AV De Wielingen3.95m ptn
Jongens junioren B
100m3 deelnemer(s)
144Gillissen, Jason 11-06-1996AV 5611.93sec ptn
218Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sport12.00sec ptn
327Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica13.05sec ptn
5000 m3 deelnemer(s)
182Feijter, Job de1996RKHAV16.4sec ptn
243Vries, Jorick 19-05-1999AV '5619.4sec ptn
358Thuy, Dennis 05-12-1997RK HAV19.6sec ptn
kogel2 deelnemer(s)
118Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sport13.01m ptn
227Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica11.49m ptn
hoog2 deelnemer(s)
127Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica1.70m ptn
218Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sport1.65m ptn
Meisjes junioren C
ver8 deelnemer(s)
183Rookhuizen, Renee van02-06-1998DEM5.02m ptn
268Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport4.48m ptn
355Kesel, Romy de28-07-1998RK HAV4.40m ptn
424Nieuwendijk, Britt van den06-01-1999Delta Sport4.20m ptn
575Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport4.19m ptn
654Brouwer, Floortje 21-10-1999RK HAV4.03m ptn
756Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV3.69m ptn
842Koster, Leoniek 28-08-1998AV '563.13m ptn
80m7 deelnemer(s)
183Rookhuizen, Renee van02-06-1998DEM10.77sec ptn
274Boutens, Amber 21-10-1999AV Scheldesport11.37sec ptn
356Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV11.62sec ptn
454Brouwer, Floortje 21-10-1999RK HAV11.71sec ptn
575Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport11.76sec ptn
668Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport12.17sec ptn
742Koster, Leoniek 28-08-1998AV '5612.74sec ptn
discus5 deelnemer(s)
155Kesel, Romy de28-07-1998RK HAV23.86m ptn
256Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV19.88m ptn
324Nieuwendijk, Britt van den06-01-1999Delta Sport16.40m ptn
442Koster, Leoniek 28-08-1998AV '5616.01m ptn
553Thuy, Margot 07-12-1999RK HAV15.14m ptn
1000m5 deelnemer(s)
168Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport3.15.32min ptn
275Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport3.18.50min ptn
374Boutens, Amber 21-10-1999AV Scheldesport3.19.53min ptn
453Thuy, Margot 07-12-1999RK HAV4.06.24min ptn
524Nieuwendijk, Britt van den06-01-1999Delta Sport4.11.45min ptn
Jongens junioren C
kogel6 deelnemer(s)
122Bos, Nout van den09-02-1998Delta Sport12.66m ptn
252Biesbroeck, Maarten 28-09-1998RK HAV11.59m ptn
373Wege, Ivar van de1999AV Scheldesport10.70m ptn
421Heikoop, Jasper 14-09-1998Delta Sport8.57m ptn
541Vries, Jorick 19-05-1999AV '568.41m ptn
678Blom, Taco 16-09-1999AV '566.95m ptn
100m10 deelnemer(s)
141Vries, Jorick 19-05-1999AV '5612.71sec ptn
266Dierkx, Mike 09-02-1999AV Scheldesport13.28sec ptn
373Wege, Ivar van de1999AV Scheldesport13.73sec ptn
422Bos, Nout van den09-02-1998Delta Sport13.79sec ptn
53Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen13.83sec ptn
623Houtzager, Matthias 25-11-1998Delta Sport14.13sec ptn
720Berger, Jurriaan 07-02-1998Delta Sport14.75sec ptn
828Harinck, Sergio 27-09-1999ADSV Dynamica15.06sec ptn
978Blom, Taco 16-09-1999AV '5615.08sec ptn
1021Heikoop, Jasper 14-09-1998Delta Sport15.10sec ptn
hoog4 deelnemer(s)
166Dierkx, Mike 09-02-1999AV Scheldesport1.50m ptn
220Berger, Jurriaan 07-02-1998Delta Sport1.40m ptn
373Wege, Ivar van de1999AV Scheldesport1.35m ptn
43Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen1.35m ptn
1500m5 deelnemer(s)
13Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen5.15.95min ptn
228Harinck, Sergio 27-09-1999ADSV Dynamica5.22.50min ptn
366Dierkx, Mike 09-02-1999AV Scheldesport5.27.45min ptn
41Vries, Jorick 19-05-1999AV '56dnfmin ptn
23Houtzager, Matthias 25-11-1998Delta Sportdnfmin ptn
Meisjes junioren D
60m12 deelnemer(s)
170Kampen, Lianne van08-06-2001AV Scheldesport9.11sec ptn
225Begemann, Isel 01-08-2001Delta Sport9.20sec ptn
340Daalen, Evy van17-08-2001AV '569.62sec ptn
479Graaf, Brigitte de2000AV '569.75sec ptn
539Lamoen, Nuriye van14-02-2000AV '569.75sec ptn
688Gelderblom, Nanne 15-06-2000AV 569.90sec ptn
726Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport10.02sec ptn
849Vossen, Maaike van29-02-2000RK HAV10.15sec ptn
932Roelse, Emma 13-03-2001ADSV Dynamica10.41sec ptn
1047Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV10.93sec ptn
1148Hemelaar, Anouk 31-05-2000RK HAV11.20sec ptn
34Janson, Sascha 28-09-2001ADSV Dynamicadnfsec ptn
ver13 deelnemer(s)
170Kampen, Lianne van08-06-2001AV Scheldesport3.96m ptn
288Gelderblom, Nanne 15-06-2000AV 563.80m ptn
339Lamoen, Nuriye van14-02-2000AV '563.80m ptn
425Begemann, Isel 01-08-2001Delta Sport3.77m ptn
549Vossen, Maaike van29-02-2000RK HAV3.70m ptn
669Zeeuw, Mirthe de02-12-2000AV Scheldesport3.40m ptn
726Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport3.30m ptn
833Lange, Nikita de17-01-2001ADSV Dynamica3.15m ptn
932Roelse, Emma 13-03-2001ADSV Dynamica3.05m ptn
1047Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV2.66m ptn
1148Hemelaar, Anouk 31-05-2000RK HAV2.57m ptn
34Janson, Sascha 28-09-2001ADSV Dynamicam ptn
40Daalen, Evy van17-08-2001AV '56m ptn
discus8 deelnemer(s)
188Gelderblom, Nanne 15-06-2000AV 5623.12m ptn
248Hemelaar, Anouk 31-05-2000RK HAV14.74m ptn
379Graaf, Brigitte de2000AV '5614.66m ptn
447Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV14.16m ptn
570Kampen, Lianne van08-06-2001AV Scheldesport13.95m ptn
632Roelse, Emma 13-03-2001ADSV Dynamica12.97m ptn
769Zeeuw, Mirthe de02-12-2000AV Scheldesport12.91m ptn
833Lange, Nikita de17-01-2001ADSV Dynamica12.40m ptn
1000m4 deelnemer(s)
179Graaf, Brigitte de2000AV '563.21.59min ptn
269Zeeuw, Mirthe de02-12-2000AV Scheldesport3.38.94min ptn
326Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport3.49.48min ptn
433Lange, Nikita de17-01-2001ADSV Dynamica4.09.80min ptn
Jongens junioren D
80m7 deelnemer(s)
167Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesport11.68sec ptn
251Louter, Ruud 09-09-2000RK HAV12.13sec ptn
310Blaakman, Marijn 2000AV De Wielingen12.41sec ptn
480Lavooij, Stijn 2000AV '5612.48sec ptn
550Brouwers, Mart 14-07-2001RK HAV12.53sec ptn
631Houwelingen, Paul van17-07-2001ADSV Dynamica12.85sec ptn
730Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica13.08sec ptn
hoog8 deelnemer(s)
167Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesport1.49m ptn
250Brouwers, Mart 14-07-2001RK HAV1.35m ptn
330Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica1.25m ptn
414Vries, Thian de26-04-2001AV De Wielingen1.20m ptn
510Blaakman, Marijn 2000AV De Wielingen1.20m ptn
680Lavooij, Stijn 2000AV '561.15m ptn
731Houwelingen, Paul van17-07-2001ADSV Dynamica1.15m ptn
29Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamicadnfm ptn
kogel4 deelnemer(s)
151Louter, Ruud 09-09-2000RK HAV13.12m ptn
214Vries, Thian de26-04-2001AV De Wielingen9.55m ptn
367Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesport8.52m ptn
429Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamica6.38m ptn
1000m3 deelnemer(s)
130Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica3.15.48min ptn
229Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamica4.00.94min ptn
310Blaakman, Marijn 2000AV De Wielingen4.08.99min ptn
vrouwen master 35
100m1 deelnemer(s)
171Dieleman, Patricia 1970AV Scheldesport14.48sec ptn
5000m1 deelnemer(s)
1Versluys-Burkin, Frederique 11-11-1969AV De Wielingen18.07.52min ptn
discus0 deelnemer(s)
ver1 deelnemer(s)
171Dieleman, Patricia 1970AV Scheldesport4.12m ptn
vrouwen masters 45
100m0 deelnemer(s)
5000m2 deelnemer(s)
19Maas, Jacqueline 1967AV De Wielingen23.40.37min ptn
27Rijnberg, Annemieke 1967AV De Wielingen24.23.05min ptn
ver0 deelnemer(s)
discus0 deelnemer(s)
mannen 40
100m0 deelnemer(s)
5000m7 deelnemer(s)
190Cappon, Erik 1966AV de Wielingen17.43.02min ptn
26Slits, Peter 15-04-1967AV De Wielingen18.57.88min ptn
391Boevere, Patrick de1965geen19.07.94min ptn
487Zeeuw, Alwin de09-04-1970AV Scheldesport19.48.84min ptn
563Veen, Jaap van der09-11-1967AV Scheldesport20.50.53min ptn
660Louter, Willem 10-12-1963RK HAV22.58.01min ptn
711Vermeire, Fred 1964AV De Wielingen23.07.60min ptn
kogel1 deelnemer(s)
164Fabry, Emile 28-08-1966AV Scheldesport9.70m ptn
hoog1 deelnemer(s)
63Veen, Jaap van der09-11-1967AV Scheldesportm ptn
mannen 50
100m2 deelnemer(s)
115Str÷h, George 25-07-1962ADSV Dynamica12.83sec ptn
265Zaman, Jacques 06-03-1961AV Scheldesport13.72sec ptn
5000m5 deelnemer(s)
116Faes, Adrie 04-12-1958ADSV Dynamica17.35.34min ptn
217Mourik, Piet van25-09-1963Delta Sport18.48.72min ptn
365Zaman, Jacques 06-03-1961AV Scheldesport21.15.04min ptn
459Ducaat, Jan 1963AV de Wielingen22.05.10min ptn
595Flikweert, Jan Piet 1962AV de Wielingen22.32.66min ptn
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
mannen 35
100m2 deelnemer(s)
146Visser, Roland 01-05-1978AV '5612.43sec ptn
236Jansen, Erik 1969ADSV Dynamica15.07sec ptn
5000m1 deelnemer(s)
135Janse, Micha 26-01-1974ADSV Dynamica18.03.97min ptn
kogel0 deelnemer(s)
hoog0 deelnemer(s)