Uitslagen Testwedstrijd Terneuzen

06-04-2013

Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
66Tom van Houwelingen20057.512.17.492.8818.471391 ptn
67Maxim v Goethem20057.892.32.452.6514.271096 ptn
172Daan Schuit20058.093.06.202.4715.60857 ptn
173Fabian de Maat20068.192.36.752.328.65845 ptn
171Niels Verschuren20069.012.42.451.869.12607 ptn
178Lucas Zandstra200710.263.50.121.648.84234 ptn
Meisjes pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
182Myrthe Keijmel20058.442.32.952.427.99836 ptn
15Zoe van Luijk20068.822.46.211.8710.04631 ptn
190Luna IJsebaert20059.192.57.412.018.31512 ptn
186Sarah Anceaux20059.363.45.131.953.49269 ptn
Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenKogelstotenptn
70Tim de Bruijn20047.104.29.713.145.041507 ptn
188Tobias de Zeeuw20048.044.39.552.674.421156 ptn
65Thom Wisse2004dnsdnsdnsdns0 ptn
Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenKogelstotenptn
68Katja v Eetvelt20047.134.35.353.334.061448 ptn
69Jenna Coppieters20047.644.32.903.084.151313 ptn
180Suzanne Verschuren20047.694.41.432.764.091203 ptn
181Anne Dieleman20048.585.13.412.202.86745 ptn
Jongens pupillen A1
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
169Ralph de Maat200310.344.00.733.004.401455 ptn
78Martijn van Os200311.584.06.352.484.001136 ptn
185Daniel Anceaux200311.394.42.022.643.33995 ptn
187Damian Senz Suazabal200311.855.11.282.684.77968 ptn
168Rens Schuit200311.51dns2.805.35919 ptn
167Luca van Santen200312.505.09.282.523.78802 ptn
77Karsten Hiel200312.345.06.492.202.58659 ptn
170Keo Avezaat2003dnsdnsdnsdns0 ptn
Meisjes pupillen A1
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
30Ruchama Houtzager20039.863.46.513.624.951764 ptn
60Rosanne Kaagman200310.364.39.472.955.161337 ptn
155Iza van Damme200310.124.44.312.625.431307 ptn
75Eva den Exter200310.954.23.562.673.101106 ptn
76Fenna Steijaert200311.715.00.542.403.46861 ptn
179Nicky Kind200312.285.03.302.303.68790 ptn
Jongens pupillen A2
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
58Lucian de Nooijer20029.773.59.023.887.841940 ptn
193Matthijn van Laere200210.474.24.203.266.281511 ptn
56Luka Joos200210.204.20.653.305.101497 ptn
57Luca van de Belt20029.623.466.931411 ptn
5Nathan de Zeeuw200211.024.34.152.734.651188 ptn
Meisjes pupillen A2
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
157Louise le Coq20029.623.58.333.766.231852 ptn
80Amber de Bruijn200210.154.12.573.494.401527 ptn
184Kayleigh Snap200210.214.17.553.265.331515 ptn
59Parel Bun200210.684.14.193.225.521468 ptn
88Daphne van Vossen200210.164.46.143.056.801465 ptn
79Yoni Struylaert200210.654.37.453.035.251325 ptn
87Maaike Hemelaar200211.254.33.792.934.211168 ptn
86Cobie Weyenberg200211.824.48.913.004.681097 ptn
85Silke Hiel200213.095.01.562.144.01710 ptn
Jongens junioren D
80m10 deelnemer(s)
1166Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesport11.13sec ptn
297Brouwers, Mart 14-07-2001RK HAV11.62sec ptn
399Louter, Ruud 09-09-2000RK HAV11.63sec ptn
447Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamica11.75sec ptn+1.0
549Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica12.41sec ptn+1.0
655Houwelingen, Paul van17-07-2001ADSV Dynamica12.58sec ptn+1.0
796Lauwers, Noah 29-03-2001RK HAV12.59sec ptn+1.0
8100Heijmans, Nick 09-03-2000RK HAV12.70sec ptn
940Schouwenaar, Robert 27-06-2001ADSV Dynamica12.91sec ptn+1.0
1098Pamelen, Jochem van04-08-2001RK HAV13.93sec ptn
hoog9 deelnemer(s)
1166Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesport1.40m ptn
297Brouwers, Mart 14-07-2001RK HAV1.30m ptn
399Louter, Ruud 09-09-2000RK HAV1.25m ptn
4100Heijmans, Nick 09-03-2000RK HAV1.25m ptn
549Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica1.20m ptn
640Schouwenaar, Robert 27-06-2001ADSV Dynamica1.20m ptn
747Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamica1.15m ptn
855Houwelingen, Paul van17-07-2001ADSV Dynamica1.10m ptn
998Pamelen, Jochem van04-08-2001RK HAV1.10m ptn
discus10 deelnemer(s)
199Louter, Ruud 09-09-2000RK HAV22.23m ptn
2166Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesport14.95m ptn
396Lauwers, Noah 29-03-2001RK HAV14.52m ptn
449Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica14.35m ptn
597Brouwers, Mart 14-07-2001RK HAV13.45m ptn
647Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamica13.05m ptn
740Schouwenaar, Robert 27-06-2001ADSV Dynamica11.98m ptn
855Houwelingen, Paul van17-07-2001ADSV Dynamica11.90m ptn
998Pamelen, Jochem van04-08-2001RK HAV11.81m ptn
10100Heijmans, Nick 09-03-2000RK HAV9.86m ptn
1000m7 deelnemer(s)
149Leng, Paavo de12-02-2001ADSV Dynamica3.11.92min ptn
297Brouwers, Mart 14-07-2001RK HAV3.30.02min ptn
355Houwelingen, Paul van17-07-2001ADSV Dynamica4.03.21min ptn
447Schillings, Felix 09-05-2001ADSV Dynamica4.06.27min ptn
5100Heijmans, Nick 09-03-2000RK HAV4.09.71min ptn
698Pamelen, Jochem van04-08-2001RK HAV5.02.04min ptn
166Veen, Robin van der13-01-2000AV Scheldesportdnsmin ptn
Meisjes junioren D
60m9 deelnemer(s)
1177Kampen, Lianne van08-06-2001AV Scheldesport9.12sec ptn+0.0
248Kaagman, Caecilia 26-04-2001ADSV Dynamica9.34sec ptn+2.8
329Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport9.63sec ptn+2.8
450Janson, Sascha 28-09-2001ADSV Dynamica10.20sec ptn+2.8
546Lange, Nikita de17-01-2001ADSV Dynamica10.28sec ptn+2.8
690Niemantsverdriet, Amy 28-04-2001RK HAV10.47sec ptn+0.0
789Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV10.65sec ptn+0.0
895Hemelaar, Anouk 31-05-2000RK HAV10.87sec ptn+0.0
945Wisse, Maria 2001Dynamica11.17sec ptn+2.8
1000m6 deelnemer(s)
129Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport3.51.35min ptn
246Lange, Nikita de17-01-2001ADSV Dynamica4.00.45min ptn
345Wisse, Maria 2001Dynamica4.04.60min ptn
490Niemantsverdriet, Amy 28-04-2001RK HAV4.29.98min ptn
589Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV4.30.81min ptn
650Janson, Sascha 28-09-2001ADSV Dynamica4.31.38min ptn
discus7 deelnemer(s)
195Hemelaar, Anouk 31-05-2000RK HAV15.90m ptn
2177Kampen, Lianne van08-06-2001AV Scheldesport14.01m ptn
389Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV13.87m ptn
448Kaagman, Caecilia 26-04-2001ADSV Dynamica12.70m ptn
529Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport10.72m ptn
650Janson, Sascha 28-09-2001ADSV Dynamica9.92m ptn
745Wisse, Maria 2001Dynamica8.63m ptn
hoog8 deelnemer(s)
18Hasselton, Amy 10-06-2001THOR1.30m ptn
229Heikoop, Iris 18-07-2001Delta Sport1.20m ptn
395Hemelaar, Anouk 31-05-2000RK HAV1.15m ptn
490Niemantsverdriet, Amy 28-04-2001RK HAV1.10m ptn
5177Kampen, Lianne van08-06-2001AV Scheldesport1.10m ptn
646Lange, Nikita de17-01-2001ADSV Dynamica1.10m ptn
789Dhanis, Stephanie 13-11-2001RK HAV1.05m ptn
845Wisse, Maria 2001Dynamica0.95m ptn
Jongens junioren C
100m9 deelnemer(s)
116Bot, Jordi 1998AV'5612.57sec ptn+2.0
218Vries, Jorick de19-05-1999AV '5612.95sec ptn+2.0
3164Dierkx, Mike 09-02-1999AV Scheldesport13.38sec ptn+2.0
4165Wege, Ivar vd1999AV Scheldesport13.43sec ptn+2.0
538Ridder, Rens de06-03-1999ADSV Dynamica13.72sec ptn
628Houtzager, Matthias 25-11-1998Delta Sport13.97sec ptn+2.0
7150Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen14.23sec ptn+2.0
827Heikoop, Jasper 14-09-1998Delta Sport14.76sec ptn+2.0
939Harinck, Sergio 27-09-1999ADSV Dynamica15.00sec ptn+2.0
800m8 deelnemer(s)
116Bot, Jordi 1998AV'562.16.49min ptn
218Vries, Jorick de19-05-1999AV '562.20.50min ptn
338Ridder, Rens de06-03-1999ADSV Dynamica2.24.99min ptn
4150Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen2.29.07min ptn
528Houtzager, Matthias 25-11-1998Delta Sport2.31.67min ptn
639Harinck, Sergio 27-09-1999ADSV Dynamica2.33.00min ptn
727Heikoop, Jasper 14-09-1998Delta Sport2.38.18min ptn
165Wege, Ivar vd1999AV Scheldesportdnfmin ptn
hoog5 deelnemer(s)
138Ridder, Rens de06-03-1999ADSV Dynamica1.50m ptn
2164Dierkx, Mike 09-02-1999AV Scheldesport1.45m ptn
318Vries, Jorick de19-05-1999AV '561.40m ptn
4165Wege, Ivar vd1999AV Scheldesport1.35m ptn
5150Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen1.30m ptn
discus8 deelnemer(s)
1115Biesbroeck, Maarten 28-09-1998RK HAV32.17m ptn
238Ridder, Rens de06-03-1999ADSV Dynamica25.10m ptn
318Vries, Jorick de19-05-1999AV '5622.69m ptn
427Heikoop, Jasper 14-09-1998Delta Sport20.08m ptn
5150Huigh, Floris 22-11-1998AV De Wielingen19.17m ptn
6164Dierkx, Mike 09-02-1999AV Scheldesport18.83m ptn
7165Wege, Ivar vd1999AV Scheldesport16.64m ptn
839Harinck, Sergio 27-09-1999ADSV Dynamica12.07m ptn
Meisjes junioren C
80m9 deelnemer(s)
1174Boutens, Amber 21-10-1999AV Scheldesport10.98sec ptn+2.4
2105Brouwers, Floortje 21-10-1999RK HAV11.69sec ptn+1.5
3175Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport11.80sec ptn+2.4
4108Kesel, Romy de28-07-1998RK HAV11.92sec ptn+1.5
5110Bun, Femke 16-07-1998RK HAV11.98sec ptn+2.4
6109Lauwers, Romy 13-05-1998RK HAV12.09sec ptn+1.5
7176Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport12.17sec ptn+2.4
817Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '5612.32sec ptn+1.5
107Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAVdnssec ptn+1.5
discus8 deelnemer(s)
1108Kesel, Romy de28-07-1998RK HAV26.52m ptn
2109Lauwers, Romy 13-05-1998RK HAV24.44m ptn
3110Bun, Femke 16-07-1998RK HAV16.95m ptn
4175Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport16.32m ptn
5107Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV16.03m ptn
6106Thuy, Margot 07-12-1999RK HAV14.00m ptn
7176Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport13.08m ptn
8105Brouwers, Floortje 21-10-1999RK HAV10.70m ptn
hoog7 deelnemer(s)
1108Kesel, Romy de28-07-1998RK HAV1.50m ptn
2110Bun, Femke 16-07-1998RK HAV1.35m ptn
3175Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport1.30m ptn
4107Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV1.30m ptn
5176Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport1.25m ptn
6105Brouwers, Floortje 21-10-1999RK HAV1.25m ptn
717Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '561.25m ptn
800m7 deelnemer(s)
1174Boutens, Amber 21-10-1999AV Scheldesport2.31.23min ptn
2176Kreek, Maaike de20-02-1999AV Scheldesport2.33.95min ptn
3175Jones, Wae÷by 16-01-1999AV Scheldesport2.43.44min ptn
4105Brouwers, Floortje 21-10-1999RK HAV2.54.88min ptn
517Slabbekoorn, Femke 02-07-1998AV '562.57.65min ptn
6106Thuy, Margot 07-12-1999RK HAV3.09.70min ptn
7110Bun, Femke 16-07-1998RK HAV3.28.91min ptn
Jongens junioren B
100m4 deelnemer(s)
119Gillissen, Jason 11-06-1996AV'5611.90sec ptn+0.5
2194Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sport11.92sec ptn+0.5
36Biswane, Gennaro 03-02-1997U-Track12.08sec ptn+0.5
437Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica12.84sec ptn+0.5
800m3 deelnemer(s)
137Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica2.19.02min ptn
26Biswane, Gennaro 03-02-1997U-Track2.23.12min ptn
194Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sportdnfmin ptn
3000m2 deelnemer(s)
136Harinck, Gino 23-11-1996ADSV Dynamica10.27.19min ptn
2116Thuy, Dennis 05-12-1997RK HAV11.16.98min ptn
discus2 deelnemer(s)
137Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica32.41m ptn
2194Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sport29.31m ptn
hoog2 deelnemer(s)
137Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica1.65m ptn
2194Verkaaik, Fabian 21-09-1996Delta Sport1.65m ptn
Meisjes junioren B
100m1 deelnemer(s)
110Baas, Kristin 20-11-1997Delta Sport13.36sec ptn+0.7
800m2 deelnemer(s)
110Baas, Kristin 20-11-1997Delta Sport2.33.99min ptn
235Mourik, Emma van15-08-1996Delta Sport2.48.04min ptn
3000m0 deelnemer(s)
discus1 deelnemer(s)
110Baas, Kristin 20-11-1997Delta Sport18.44m ptn
hoog2 deelnemer(s)
110Baas, Kristin 20-11-1997Delta Sport1.55m ptn
27Hasselton, Winny 23-12-1997THOR1.55m ptn
Vrouwen Masters
100m1 deelnemer(s)
1183Dieleman, Patricia 1970Scheldesport14.40sec ptn+0.7
discus1 deelnemer(s)
1183Dieleman, Patricia 1970Scheldesport16.12m ptn
800m1 deelnemer(s)
1183Dieleman, Patricia 1970Scheldesport2.49.91min ptn
Mannen Senioren
800m2 deelnemer(s)
126Zuidhof, Jasper 27-09-1990AV '562.05.45min ptn
29Korte, Willem de05-03-1992ADSV Dynamica2.09.16min ptn
Jongens junioren A
100m2 deelnemer(s)
120Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '5611.91sec ptn-1.1
2163Jones, Lyam 12-09-1995AV Scheldesport12.64sec ptn-1.1
hoog3 deelnemer(s)
120Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '561.65m ptn
2162Suij, Joris 20-12-1995AV Scheldesport1.55m ptn
163Jones, Lyam 12-09-1995AV Scheldesportdnsm ptn
discus1 deelnemer(s)
120Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995AV '5636.28m ptn
3000m0 deelnemer(s)
800m2 deelnemer(s)
1162Suij, Joris 20-12-1995AV Scheldesport2.28.87min ptn
163Jones, Lyam 12-09-1995AV Scheldesportdnsmin ptn
Vrouwen Senioren
discus2 deelnemer(s)
1117Beule, Audrey de28-05-1986RK HAV26.99m ptn
25Wisse, Vera 15-04-1984AV'56dnsm ptn
Heren M45
800m2 deelnemer(s)
1137Platteeuw, Albert 23-04-1965AV Scheldesport2.21.55min ptn
2118Lauwers, Peter 03-09-1965RK HAV2.30.38min ptn
3000m1 deelnemer(s)
158Veen, Jaap van der09-11-1967AV Scheldesport11.28.03min ptn
discus3 deelnemer(s)
1156Rasenberg, Ronald 14-03-1965AV Scheldesport24.60m ptn
2159Fabry, Emile 28-08-1966AV Scheldesport23.82m ptn
3158Veen, Jaap van der09-11-1967AV Scheldesport19.13m ptn
hoog1 deelnemer(s)
158Veen, Jaap van der09-11-1967AV Scheldesportm ptn
Heren M50
100m2 deelnemer(s)
1197Hoffman, Glenn 1958Scheldesport12.74sec ptn+1.6
2160Zaman, Jacques 06-03-1961AV Scheldesport13.47sec ptn+1.6
800m2 deelnemer(s)
1160Zaman, Jacques 06-03-1961AV Scheldesport2.31.98min ptn
2161Kuijer, Herman 27-03-1960AV Scheldesport2.45.33min ptn
discus2 deelnemer(s)
1161Kuijer, Herman 27-03-1960AV Scheldesport25.55m ptn
2160Zaman, Jacques 06-03-1961AV Scheldesport21.30m ptn
Heren M40
3000m1 deelnemer(s)
189Zeeuw, Alwin de1970Scheldesportmin ptn
Heren M60
800m1 deelnemer(s)
1192Bakker, Wim 25-04-1950AV Scheldesport2.42.07min ptn
Mannen Masters
discus2 deelnemer(s)
1198Harreman, Jean Paul 1973Scheldesport25.63m ptn
2196Schuit, Etienne 1974Scheldesport22.54m ptn