Uitslagen Baancircuit 10 juli 2010

10-07-2010

Meisjes junioren D
60m25 deelnemer(s)
456Brouwer, Fieke de15-08-1997RK HAV8.95sec ptn+0.9
313Sprenkels, Maureen 12-05-1997AV Scheldesport8.99sec ptn+0.9
285Mol, Denise 1997Dynamica9.21sec ptn+0.4
556Mendonca, Britt 1997Delta Sport9.21sec ptn+0.4
557Baas, Kristin 1997Delta Sport9.22sec ptn+0.9
278Rijk, Celina 1998Dynamica9.29sec ptn+0.9
283Siebum, Jolien 1998Dynamica9.51sec ptn+0.8
460Maele, Jesse van09-05-1998RK HAV9.52sec ptn+1.0
458Lauwers, Romy 1998RKHAV9.54sec ptn+0.7
491Slabbekoorn, Femke 1998AV569.63sec ptn+1.0
461Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV9.76sec ptn+1.0
459Bun, Femke 16-07-1998RK HAV9.87sec ptn+0.7
496Valk, Anouk 23-10-1998AV '569.91sec ptn+0.4
297Veen, Stephanie van der1998Schelde Sport10.01sec ptn+0.8
493Nieuwenhuijze, Elise 1998AV5610.01sec ptn+0.7
457Bruin, Manon de01-11-1998RK HAV10.11sec ptn+0.8
560Mendonca, Tess de1998Delta sport10.28sec ptn+0.7
489Proost, Jennifer 1998AV5610.83sec ptn+0.8
495Veen, Elske van der 1998AV5610.97sec ptn+0.4
455Bruin, Nathalie de08-01-1997RK HAV11.10sec ptn+0.4
304Brink, Tessa van den03-09-1997AV Scheldesportsec ptn+0.7
306Es, Aisha van 1997Schelde Sportsec ptn+0.9
558Nieuwendijk, Lotte van den1997Delta Sportsec ptn+0.8
559Vossen, Naomi van 1998Delta Sportsec ptn+1.0
494Weijers, Simone 14-06-1997AV '56sec ptn+1.0
ver21 deelnemer(s)
557Baas, Kristin 1997Delta Sport4.07m ptn
313Sprenkels, Maureen 12-05-1997AV Scheldesport3.95m ptn
556Mendonca, Britt 1997Delta Sport3.80m ptn
285Mol, Denise 1997Dynamica3.65m ptn
460Maele, Jesse van09-05-1998RK HAV3.63m ptn
496Valk, Anouk 23-10-1998AV '563.51m ptn
491Slabbekoorn, Femke 1998AV563.36m ptn
283Siebum, Jolien 1998Dynamica3.33m ptn
493Nieuwenhuijze, Elise 1998AV563.24m ptn
560Mendonca, Tess de1998Delta sport3.12m ptn
297Veen, Stephanie van der1998Schelde Sport3.08m ptn
459Bun, Femke 16-07-1998RK HAV3.02m ptn
461Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV3.00m ptn
455Bruin, Nathalie de08-01-1997RK HAV2.89m ptn
457Bruin, Manon de01-11-1998RK HAV2.65m ptn
495Veen, Elske van der 1998AV562.51m ptn
306Es, Aisha van 1997Schelde Sportm ptn
304Brink, Tessa van den03-09-1997AV Scheldesportm ptn
494Weijers, Simone 14-06-1997AV '56m ptn
558Nieuwendijk, Lotte van den1997Delta Sportm ptn
559Vossen, Naomi van 1998Delta Sportm ptn
discus16 deelnemer(s)
458Lauwers, Romy 1998RKHAV18.28m ptn
489Proost, Jennifer 1998AV5617.06m ptn
456Brouwer, Fieke de15-08-1997RK HAV14.73m ptn
460Maele, Jesse van09-05-1998RK HAV13.72m ptn
556Mendonca, Britt 1997Delta Sport13.60m ptn
459Bun, Femke 16-07-1998RK HAV13.08m ptn
285Mol, Denise 1997Dynamica12.42m ptn
297Veen, Stephanie van der1998Schelde Sport12.23m ptn
278Rijk, Celina 1998Dynamica12.06m ptn
461Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV11.89m ptn
455Bruin, Nathalie de08-01-1997RK HAV10.44m ptn
495Veen, Elske van der 1998AV568.21m ptn
560Mendonca, Tess de1998Delta sport8.03m ptn
559Vossen, Naomi van 1998Delta Sportm ptn
491Slabbekoorn, Femke 1998AV56m ptn
558Nieuwendijk, Lotte van den1997Delta Sportm ptn
1000m14 deelnemer(s)
460Maele, Jesse van09-05-1998RK HAV3.23.20min ptn
456Brouwer, Fieke de15-08-1997RK HAV3.25.25min ptn
557Baas, Kristin 1997Delta Sport3.39.72min ptn
278Rijk, Celina 1998Dynamica3.57.39min ptn
556Mendonca, Britt 1997Delta Sport3.59.00min ptn
297Veen, Stephanie van der1998Schelde Sport4.02.45min ptn
457Bruin, Manon de01-11-1998RK HAV4.07.66min ptn
560Mendonca, Tess de1998Delta sport4.20.62min ptn
455Bruin, Nathalie de08-01-1997RK HAV4.33.08min ptn
304Brink, Tessa van den03-09-1997AV Scheldesportmin ptn
313Sprenkels, Maureen 12-05-1997AV Scheldesportmin ptn
494Weijers, Simone 14-06-1997AV '56min ptn
559Vossen, Naomi van 1998Delta Sportmin ptn
491Slabbekoorn, Femke 1998AV56min ptn
300mH ZK15 deelnemer(s)
313Sprenkels, Maureen 12-05-1997AV Scheldesport0.52.29min ptn
285Mol, Denise 1997Dynamica0.53.12min ptn
556Mendonca, Britt 1997Delta Sport1.03.21min ptn
457Bruin, Manon de01-11-1998RK HAV1.03.49min ptn
493Nieuwenhuijze, Elise 1998AV561.06.54min ptn
459Bun, Femke 16-07-1998RK HAV1.06.76min ptn
560Mendonca, Tess de1998Delta sport1.07.42min ptn
496Valk, Anouk 23-10-1998AV '561.07.56min ptn
461Broeck, Annemijn van03-04-1998RK HAV1.09.30min ptn
491Slabbekoorn, Femke 1998AV561.23.12min ptn
306Es, Aisha van 1997Schelde Sportmin ptn
495Veen, Elske van der 1998AV56min ptn
304Brink, Tessa van den03-09-1997AV Scheldesportmin ptn
559Vossen, Naomi van 1998Delta Sportmin ptn
494Weijers, Simone 14-06-1997AV '56min ptn
Jongens junioren D
80m17 deelnemer(s)
275Gennaro, Biswane 03-07-1997ADSV Dynamica10.84sec ptn+0.2
497Maas, Melle 26-01-1997AV '5610.96sec ptn+0.2
420Dekker, Robin 1997Delta Sport11.16sec ptn+2.9
264Sytsma, Job 1997Dynamica11.25sec ptn+2.9
271Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica11.73sec ptn+2.9
419Hillebrand, Joel 1997Delta Sport11.74sec ptn+0.4
492Gelderblom, Pelle 27-07-1998Delta Sport11.82sec ptn+0.4
500Schrijver, Evan de 1997AV5611.97sec ptn+2.9
274Ponnuthurai, Timo 16-06-1998ADSV Dynamica12.22sec ptn+0.4
299Kreek, Kris de21-01-1997AV Scheldesport12.52sec ptn+0.4
488Zweden, Patrick van07-04-1998AV '5612.82sec ptn+0.4
490Balkenende, Bart 25-11-1998AV '5613.00sec ptn+2.9
499Vader, Gijs 21-04-1998AV '56sec ptn+0.2
418Houtzager, Matthias 1998Delta Sportsec ptn+0.2
440awdjkla, sdf ad2000asda;dsec ptn+2.9
280Kempe, Hannes 1997Dynamicasec ptn+0.2
454Voorde, Stijn van18-12-1997RK HAVsec ptn+0.4
1000m13 deelnemer(s)
463Greef, Marijn de29-07-1997AV De Wielingen3.15.41min ptn
271Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica3.33.52min ptn
264Sytsma, Job 1997Dynamica3.45.62min ptn
490Balkenende, Bart 25-11-1998AV '563.49.83min ptn
500Schrijver, Evan de 1997AV563.50.44min ptn
275Gennaro, Biswane 03-07-1997ADSV Dynamica3.51.22min ptn
488Zweden, Patrick van07-04-1998AV '563.52.28min ptn
418Houtzager, Matthias 1998Delta Sportmin ptn
299Kreek, Kris de21-01-1997AV Scheldesportmin ptn
454Voorde, Stijn van18-12-1997RK HAVmin ptn
499Vader, Gijs 21-04-1998AV '56min ptn
276Verstraate, Wouter 06-10-1997ADSV Dynamicamin ptn
280Kempe, Hannes 1997Dynamicamin ptn
hoog11 deelnemer(s)
271Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica1.47m ptn
420Dekker, Robin 1997Delta Sport1.40m ptn
264Sytsma, Job 1997Dynamica1.40m ptn
299Kreek, Kris de21-01-1997AV Scheldesport1.30m ptn
419Hillebrand, Joel 1997Delta Sport1.30m ptn
500Schrijver, Evan de 1997AV561.30m ptn
498Moerbeek, Sven 01-12-1998AV '561.25m ptn
275Gennaro, Biswane 03-07-1997ADSV Dynamica1.25m ptn
490Balkenende, Bart 25-11-1998AV '561.15m ptn
499Vader, Gijs 21-04-1998AV '56m ptn
418Houtzager, Matthias 1998Delta Sportm ptn
kogel14 deelnemer(s)
271Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica9.88m ptn
497Maas, Melle 26-01-1997AV '568.98m ptn
420Dekker, Robin 1997Delta Sport8.83m ptn
454Voorde, Stijn van18-12-1997RK HAV8.73m ptn
419Hillebrand, Joel 1997Delta Sport8.19m ptn
453Waterschoot, Nigel van20-01-1997RK HAV7.94m ptn
498Moerbeek, Sven 01-12-1998AV '567.75m ptn
500Schrijver, Evan de 1997AV567.75m ptn
492Gelderblom, Pelle 27-07-1998Delta Sport7.61m ptn
264Sytsma, Job 1997Dynamica7.28m ptn
275Gennaro, Biswane 03-07-1997ADSV Dynamica7.27m ptn
299Kreek, Kris de21-01-1997AV Scheldesport7.11m ptn
255Los, M. 09-12-1998AV '565.87m ptn
488Zweden, Patrick van07-04-1998AV '565.32m ptn
300mH ZK11 deelnemer(s)
264Sytsma, Job 1997Dynamica0.51.94min ptn
299Kreek, Kris de21-01-1997AV Scheldesport0.52.10min ptn
271Leng, Finn de24-02-1997ADSV Dynamica0.52.35min ptn
419Hillebrand, Joel 1997Delta Sport0.53.74min ptn
420Dekker, Robin 1997Delta Sport0.55.22min ptn
492Gelderblom, Pelle 27-07-1998Delta Sport0.55.22min ptn
500Schrijver, Evan de 1997AV560.56.42min ptn
274Ponnuthurai, Timo 16-06-1998ADSV Dynamica1.00.76min ptn
490Balkenende, Bart 25-11-1998AV '561.03.74min ptn
255Los, M. 09-12-1998AV '56min ptn
418Houtzager, Matthias 1998Delta Sportmin ptn
Jongens junioren C
100m18 deelnemer(s)
485Bemden, Edwin van1995AV5611.72sec ptn+2.7
426Heijnen, Noah 1995Delta sport11.82sec ptn-0.3
277Gillisen, Jason 1996Dynamica12.15sec ptn+2.7
273Ponnuthurai, David 03-06-1995ADSV Dynamica12.48sec ptn+1.4
449Lauwers, Jelle 09-07-1995RK HAV12.58sec ptn+1.4
266Roelse, Steven 24-05-1996ADSV Dynamica12.63sec ptn-0.3
284Bout, Remko 26-03-1995ADSV Dynamica12.90sec ptn+1.4
268Janse, Rubin 12-01-1996ADSV Dynamica13.06sec ptn+2.7
298Jones, Lyam 12-09-1995AV Scheldesport13.11sec ptn+1.4
450Markenhof, Jorn 1996RKHAV13.71sec ptn+2.7
477Akuokomaclean, Dwayn 14-08-1995AV '5613.79sec ptn-0.3
282Siebum, Thijs 1995Dynamica13.83sec ptn+1.4
425Bij de Vaate, Chiel 1996Delta Sport13.94sec ptn+1.4
422Verkaaik, Fabian 1996Delta Sport14.22sec ptn+2.7
269Harinck, Gino 1996Dynamica15.71sec ptn-0.3
373Brink, Dorus van de 1995Schelde Sportsec ptn-0.3
486Berg, Tom van de09-08-1995Delta Sportsec ptn-0.3
480Leestemaker, Wouter 01-12-1995AV '56sec ptn+2.7
hoog17 deelnemer(s)
266Roelse, Steven 24-05-1996ADSV Dynamica1.65m ptn
268Janse, Rubin 12-01-1996ADSV Dynamica1.60m ptn
298Jones, Lyam 12-09-1995AV Scheldesport1.60m ptn
294Suij, Joris 20-12-1995AV Scheldesport1.55m ptn
273Ponnuthurai, David 03-06-1995ADSV Dynamica1.50m ptn
265Broeke, Tim van den10-10-1995ADSV Dynamica1.50m ptn
477Akuokomaclean, Dwayn 14-08-1995AV '561.45m ptn
282Siebum, Thijs 1995Dynamica1.40m ptn
423Vos, Sven de1996Delta Sport1.40m ptn
421Geluk, Tijs 1996Delta Sport1.40m ptn
422Verkaaik, Fabian 1996Delta Sport1.35m ptn
424Ruff, Liam 1996Delta Sport1.35m ptn
425Bij de Vaate, Chiel 1996Delta Sport1.35m ptn
479Westdorp, Nuno 19-09-1996AV '561.25m ptn
451Louter, Rob 27-09-1996RK HAVm ptn
486Berg, Tom van de09-08-1995Delta Sportm ptn
480Leestemaker, Wouter 01-12-1995AV '56m ptn
kogel14 deelnemer(s)
449Lauwers, Jelle 09-07-1995RK HAV9.80m ptn
477Akuokomaclean, Dwayn 14-08-1995AV '569.22m ptn
450Markenhof, Jorn 1996RKHAV9.02m ptn
422Verkaaik, Fabian 1996Delta Sport8.43m ptn
277Gillisen, Jason 1996Dynamica8.10m ptn
423Vos, Sven de1996Delta Sport7.85m ptn
268Janse, Rubin 12-01-1996ADSV Dynamica7.54m ptn
425Bij de Vaate, Chiel 1996Delta Sport7.00m ptn
479Westdorp, Nuno 19-09-1996AV '566.29m ptn
284Bout, Remko 26-03-1995ADSV Dynamica4.89m ptn
451Louter, Rob 27-09-1996RK HAVm ptn
373Brink, Dorus van de 1995Schelde Sportm ptn
273Ponnuthurai, David 03-06-1995ADSV Dynamicam ptn
486Berg, Tom van de09-08-1995Delta Sportm ptn
1500m11 deelnemer(s)
265Broeke, Tim van den10-10-1995ADSV Dynamica4.33.11min ptn
481Balkenende, Luuk 28-12-1995AV '564.57.76min ptn
273Ponnuthurai, David 03-06-1995ADSV Dynamica5.02.08min ptn
294Suij, Joris 20-12-1995AV Scheldesport5.07.57min ptn
269Harinck, Gino 1996Dynamica5.10.14min ptn
286Leeftink, Wouter 07-10-1996ADSV Dynamica5.11.58min ptn
421Geluk, Tijs 1996Delta Sport5.36.61min ptn
298Jones, Lyam 12-09-1995AV Scheldesportmin ptn
373Brink, Dorus van de 1995Schelde Sportmin ptn
451Louter, Rob 27-09-1996RK HAVmin ptn
266Roelse, Steven 24-05-1996ADSV Dynamicamin ptn
300mH ZK12 deelnemer(s)
485Bemden, Edwin van1995AV560.40.47min ptn
266Roelse, Steven 24-05-1996ADSV Dynamica0.43.71min ptn
426Heijnen, Noah 1995Delta sport0.46.98min ptn
481Balkenende, Luuk 28-12-1995AV '560.48.16min ptn
425Bij de Vaate, Chiel 1996Delta Sport0.50.07min ptn
286Leeftink, Wouter 07-10-1996ADSV Dynamica0.52.68min ptn
421Geluk, Tijs 1996Delta Sport0.58.05min ptn
422Verkaaik, Fabian 1996Delta Sport1.00.57min ptn
424Ruff, Liam 1996Delta Sport1.06.97min ptn
373Brink, Dorus van de 1995Schelde Sportdnsmin ptn
294Suij, Joris 20-12-1995AV Scheldesportdnsmin ptn
451Louter, Rob 27-09-1996RK HAVdnsmin ptn
Meisjes junioren C
80m9 deelnemer(s)
487Nijsse, Sanne 02-08-1996AV '5610.93sec ptn+0.7
452Nachtegael, Naomi 15-01-1996RK HAV11.14sec ptn+1.2
465Hoorn, Fleur van25-04-1995AV De Wielingen11.22sec ptn+1.2
336Voorhands, Frederique 1996Schelde sport11.27sec ptn+0.7
478Dreu, Julia de14-06-1996AV '5611.57sec ptn+0.7
466Wouters, Jennifer 07-01-1995RK HAV11.57sec ptn+0.7
427Liere, Mout van 1996Delta Sport11.77sec ptn+0.7
374Strogova, Maria 1996Schelde sport11.86sec ptn+1.2
482Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996AV '5612.23sec ptn+1.2
1000m2 deelnemer(s)
428Mourik, Emma van 1996Delta sport3.21.20min ptn
487Nijsse, Sanne 02-08-1996AV '56min ptn
ver10 deelnemer(s)
478Dreu, Julia de14-06-1996AV '564.27m ptn
452Nachtegael, Naomi 15-01-1996RK HAV4.08m ptn
465Hoorn, Fleur van25-04-1995AV De Wielingen4.02m ptn
482Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996AV '563.98m ptn
466Wouters, Jennifer 07-01-1995RK HAV3.80m ptn
374Strogova, Maria 1996Schelde sport3.77m ptn
427Liere, Mout van 1996Delta Sport3.68m ptn
336Voorhands, Frederique 1996Schelde sport3.67m ptn
318Vries, Anoek de1996Schelde sport3.56m ptn
484Colpaert, Noortje 09-03-1995AV '563.52m ptn
discus8 deelnemer(s)
482Slabbekoorn, Anouk 18-02-1996AV '5619.20m ptn
427Liere, Mout van 1996Delta Sport18.79m ptn
484Colpaert, Noortje 09-03-1995AV '5615.68m ptn
487Nijsse, Sanne 02-08-1996AV '5615.45m ptn
466Wouters, Jennifer 07-01-1995RK HAV14.56m ptn
318Vries, Anoek de1996Schelde sport11.65m ptn
374Strogova, Maria 1996Schelde sportm ptn
336Voorhands, Frederique 1996Schelde sportm ptn
300mH ZK4 deelnemer(s)
249Bos, Tamara 31-07-1996DAK Drunen0.51.83min ptn
336Voorhands, Frederique 1996Schelde sport0.52.14min ptn
374Strogova, Maria 1996Schelde sport0.55.10min ptn
427Liere, Mout van 1996Delta Sport0.59.09min ptn
Jongens junioren B
200m3 deelnemer(s)
281Kempe, Thomas 1994Dynamica22.85sec ptn-0.5
462Hooft, Joeri van der08-09-1993AV De Wielingen23.84sec ptn-0.5
475Elfrink, Patrick 03-05-1994AV5626.21sec ptn-0.5
800m1 deelnemer(s)
293Bouterse, Sebastiaan 06-08-1994AV Scheldesport2.09.48min ptn
hoog2 deelnemer(s)
462Hooft, Joeri van der08-09-1993AV De Wielingen1.86m ptn
281Kempe, Thomas 1994Dynamica1.65m ptn
kogel1 deelnemer(s)
279Sandee, Django 28-08-1993ADSV Dynamica11.74m ptn
discus2 deelnemer(s)
279Sandee, Django 28-08-1993ADSV Dynamica30.90m ptn
475Elfrink, Patrick 03-05-1994AV5629.95m ptn
5000m ZK3 deelnemer(s)
473Bouterse, Neal 1993AV5616.45.73min ptn
263Wisse, Pieter 1993Dynamica18.30.84min ptn
464Luteijn, Arjen 30-07-1994AV De Wielingen23.41.51min ptn
Speer ZK3 deelnemer(s)
445Knibbeler, Jasper 07-06-1994RK HAV41.02m ptn
279Sandee, Django 28-08-1993ADSV Dynamica36.24m ptn
464Luteijn, Arjen 30-07-1994AV De Wielingen11.48m ptn
400m Horden ZK1 deelnemer(s)
475Elfrink, Patrick 03-05-1994AV56min ptn
Meisjes junioren B
200m5 deelnemer(s)
448Bun, Mariska 19-04-1994RK HAV27.64sec ptn+1.7
296Rasenberg, Ingrid 04-01-1994AV Scheldesport29.77sec ptn+1.7
474Schuilwerve, Tara 11-08-1993AV '5630.61sec ptn+1.7
446Beule, Kylie de28-10-1994RK HAV31.55sec ptn+1.7
447Rie, Vere van11-11-1994RK HAVsec ptn+1.7
800m4 deelnemer(s)
429Mourik, Sanne van1994Delta Sport2.39.64min ptn
270Verhage, Christa 1993Dynamica2.44.33min ptn
296Rasenberg, Ingrid 04-01-1994AV Scheldesport2.46.85min ptn
430Doeleman, Hilde 1994Delta Sportmin ptn
hoog6 deelnemer(s)
448Bun, Mariska 19-04-1994RK HAV1.58m ptn
476Hoogesteger, Iris 18-03-1994AV '561.50m ptn
430Doeleman, Hilde 1994Delta Sport1.40m ptn
474Schuilwerve, Tara 11-08-1993AV '561.35m ptn
270Verhage, Christa 1993Dynamica1.35m ptn
446Beule, Kylie de28-10-1994RK HAV1.30m ptn
discus4 deelnemer(s)
446Beule, Kylie de28-10-1994RK HAV25.99m ptn
448Bun, Mariska 19-04-1994RK HAV24.69m ptn
476Hoogesteger, Iris 18-03-1994AV '5624.38m ptn
288Kousemaeker, Cyrille de26-03-1993ADSV Dynamica18.94m ptn
Speerwerpen ZK4 deelnemer(s)
448Bun, Mariska 19-04-1994RK HAV25.75m ptn
446Beule, Kylie de28-10-1994RK HAV25.03m ptn
476Hoogesteger, Iris 18-03-1994AV '5622.48m ptn
288Kousemaeker, Cyrille de26-03-1993ADSV Dynamica17.36m ptn
400mH ZK3 deelnemer(s)
448Bun, Mariska 19-04-1994RK HAV1.13.25min ptn
474Schuilwerve, Tara 11-08-1993AV '561.13.81min ptn
447Rie, Vere van11-11-1994RK HAVmin ptn
5000m ZK1 deelnemer(s)
409Kerkhove, Shirley 06-08-1993AV Scheldesport20.43.08min ptn
Jongens junioren A
200m1 deelnemer(s)
267Roelse, Jan-Willem 12-10-1992ADSV Dynamica23.70sec ptn-0.5
800m4 deelnemer(s)
444Brouwer, Job de11-10-1992RK HAV2.01.75min ptn
259Eijzeren, Harmen van1991Dynamica2.12.44min ptn
261Korte, Willem de1992Dynamica2.17.21min ptn
267Roelse, Jan-Willem 12-10-1992ADSV Dynamicamin ptn
hoog0 deelnemer(s)
kogel0 deelnemer(s)
discus0 deelnemer(s)
400mH ZK2 deelnemer(s)
472Nuytinck, Steven 28-01-1991AV '560.55.50min ptn
267Roelse, Jan-Willem 12-10-1992ADSV Dynamica1.01.12min ptn
5000m ZK4 deelnemer(s)
258Exter, Niek den15-02-1992Schelde Sport16.48.94min ptn
252Meeuwse, Robbert 1992AV5616.50.59min ptn
248Kerkhof, Michael 25-11-1991AV Flakkee19.42.95min ptn
262Bouten, Alexander 1992Dynamicamin ptn
Speerwerpen ZK0 deelnemer(s)
Meisjes junioren A
200m0 deelnemer(s)
800m2 deelnemer(s)
272Ridder, Joanne de1992Dynamica2.41.12min ptn
295Platteeuw, Esther 03-01-1992AV Scheldesportmin ptn
hoog0 deelnemer(s)
discus1 deelnemer(s)
443Lernout, Samantha 14-05-1991RK HAV29.81m ptn
Speerwerpen ZK1 deelnemer(s)
443Lernout, Samantha 14-05-1991RK HAV27.17m ptn
400mH ZK2 deelnemer(s)
443Lernout, Samantha 14-05-1991RK HAV1.07.54min ptn
257Fennema, Diede 07-03-1992AV Sparta1.13.79min ptn
5000m ZK0 deelnemer(s)
Mannen Senioren
200m4 deelnemer(s)
470Zwolle, Alex 22-06-1990AV '5623.22sec ptn+2.3
260Luitwieler, Jermaine 13-03-1989Rotterdam Atletiek23.56sec ptn+2.3
256Slabbekoorn, Rene 20-11-1988Asterix25.00sec ptn+2.3
471Zuidhof, Jasper 1990AV5625.15sec ptn+2.3
800m2 deelnemer(s)
469Tanis, Menno 18-02-1988AV '562.09.84min ptn
256Slabbekoorn, Rene 20-11-1988Asterixmin ptn
hoog1 deelnemer(s)
256Slabbekoorn, Rene 20-11-1988Asterix1.35m ptn
kogel1 deelnemer(s)
256Slabbekoorn, Rene 20-11-1988Asterix8.21m ptn
discus0 deelnemer(s)
Speerwerpen ZK1 deelnemer(s)
256Slabbekoorn, Rene 20-11-1988Asterix28.36m ptn
400mH ZK1 deelnemer(s)
260Luitwieler, Jermaine 13-03-1989Rotterdam Atletiek0.59.04min ptn
5000m ZK2 deelnemer(s)
247Nieuwkerk, Wim 07-07-1981Tilburg Road Runners16.27.82min ptn
433Danschutter, Coen de1990Delta sport21.21.51min ptn
Vrouwen Senioren
Speerwerpen ZK4 deelnemer(s)
468Riemens, Marieke 04-05-1986AV '5631.06m ptn
442Aper, Aniek 17-11-1989RK HAV29.95m ptn
441Beule, Audrey de28-05-1986RK HAV24.15m ptn
431Danschutter, Hanneke de1988Delta Sport19.09m ptn
800m1 deelnemer(s)
442Aper, Aniek 17-11-1989RK HAV2.27.85min ptn
discus3 deelnemer(s)
431Danschutter, Hanneke de1988Delta Sport27.69m ptn
442Aper, Aniek 17-11-1989RK HAV22.98m ptn
441Beule, Audrey de28-05-1986RK HAV22.86m ptn
Vrouwen Masters Masters 45
200m2 deelnemer(s)
290Rasenberg, Ronald 14-03-1965AV Scheldesport26.70sec ptn+1.9
251Ströh, George 25-07-1962ADSV Dynamica27.05sec ptn+1.9
800m1 deelnemer(s)
437Louter, Willem 1963RKHAV2.43.77min ptn
hoog0 deelnemer(s)
kogel2 deelnemer(s)
290Rasenberg, Ronald 14-03-1965AV Scheldesport8.64m ptn
437Louter, Willem 1963RKHAV5.38m ptn
discus2 deelnemer(s)
290Rasenberg, Ronald 14-03-1965AV Scheldesport24.93m ptn
291Kreek, Jos de1963Schelde Sport22.00m ptn
400mH ZK1 deelnemer(s)
291Kreek, Jos de1963Schelde Sport1.16.89min ptn
Speerwerpen ZK2 deelnemer(s)
290Rasenberg, Ronald 14-03-1965AV Scheldesport33.19m ptn
437Louter, Willem 1963RKHAV19.09m ptn
5000m ZK2 deelnemer(s)
436Bos, Michel van den 1964Delta Sport17.11.94min ptn
250Broeke, Rian van de 23-02-1961Dynamica18.34.33min ptn
Masters 55
500m ZK0 deelnemer(s)
5000m ZK1 deelnemer(s)
435Mourik, Piet van1963Delta Sport18.39.55min ptn
Masters 35
200m1 deelnemer(s)
438Lauwers, Peter 1965RKHAV28.08sec ptn+1.9
800m1 deelnemer(s)
439Bruin, Marcel de30-09-1966RK HAV2.21.25min ptn
hoog0 deelnemer(s)
kogel1 deelnemer(s)
438Lauwers, Peter 1965RKHAV7.44m ptn
discus0 deelnemer(s)
Speerwerpen ZK0 deelnemer(s)
400mH ZK0 deelnemer(s)
5000m ZK1 deelnemer(s)
566Janse, Micha 01-01-1975Dynamica17.49.40min ptn
Masters V35 Masters V45 Masters 40
5000m ZK1 deelnemer(s)
567Wisse, Pieter PAC 01-01-1970Dynamica19.22.81min ptn
800m1 deelnemer(s)
289Platteeuw, Albert 23-04-1965AV Scheldesport2.17.41min ptn
kogel1 deelnemer(s)
292Fabry, Emile 28-08-1966AV Scheldesport11.05m ptn
discus1 deelnemer(s)
292Fabry, Emile 28-08-1966AV Scheldesport24.15m ptn
Speerwerpen ZK2 deelnemer(s)
292Fabry, Emile 28-08-1966AV Scheldesport33.81m ptn
568Veen, Jaap van de 19-11-1967Schelde Sport25.45m ptn
400mH ZK1 deelnemer(s)
568Veen, Jaap van de 19-11-1967Schelde Sport1.15.66min ptn
Masters 60
kogel1 deelnemer(s)
253Oerlemans, Geert 1948Diomedon10.37m ptn
discus1 deelnemer(s)
253Oerlemans, Geert 1948Diomedon41.39m ptn
speer0 deelnemer(s)
5000m ZK1 deelnemer(s)
434Smit, Eddy 1948Delta Sport20.24.58min ptn
Speerwerpen ZK1 deelnemer(s)
253Oerlemans, Geert 1948Diomedon31.73m ptn
Masters 50
200m1 deelnemer(s)
432Heijnen, Alex 1959Delta Sport27.49sec ptn+1.9
kogel1 deelnemer(s)
254Tjipouras, Yiannis 04-02-1957Diomedon8.71m ptn
discus1 deelnemer(s)
254Tjipouras, Yiannis 04-02-1957Diomedon25.31m ptn
speerwerpen ZK1 deelnemer(s)
254Tjipouras, Yiannis 04-02-1957Diomedon40.45m ptn
Masters V40
hoog1 deelnemer(s)
467Veen, Nanette van de 1968AV561.10m ptn
discus1 deelnemer(s)
467Veen, Nanette van de 1968AV5623.21m ptn
Speerwerpen ZK1 deelnemer(s)
467Veen, Nanette van de 1968AV5622.69m ptn