Weg en Veldwedstrijden

WEDSTRIJDKALENDER REGIO 11

Uitgelicht:
De Zeeuwse Verzekeringen Crosscompetitie 2017 – 2018

Programma 4 nov 2017 32e Moerschanscross Hulst RKHAV
25 nov 2017 Elderschanscross (tevens ZK) Aardenburg Wielingen
2 dec 2017 Inkelcross Kruiningen AV’56
13 jan 2018 Deltacross Westenschouwen Delta Sport
27 jan 2018 Scheldesportcross Westdorpe Scheldesport
10 feb 2018 Grevelingencross Bruinisse Flakkee
3 mrt 2018 Kustcross Vlissingen Dynamica

Inschrijven voor de Zeeuwse Verzekeringen crosscompetitie via inschrijvenzeeland.nl

WEDSTRIJDKALENDER REGIO 11 (VERSIE 15 OKT.2016)
Datum plaats Organisatie
07-01-2017 Wallenloop Goes AV’56
08-01-2017 Scheidsrechtersloop Vlissingen Ssvw/Dynamica
14-01-2017 Delta Cross Westenschouwen Delta Sport
22-01-2017 Racketcentrumloop Goes Jaro
28-01-2017 Scheldesportcross Westdorpe ?? Scheldesport
04-02-2017 Open Indoor Atletiekwedstrijd Sportcentrum Laco Delta Sport
04-02-2017 De Zwaarste 10 Westenschouwen Delta Spor/Roparunteam
05-02-2017 Halve Marathon Cadzand Wielingen
11-02-2017 Grevelingencross Grevelingendam Flakkee
18-02-2017 25 km Scheldeloop Terneuzen Scheldesporet/DOW#
19-02-2017 Moio Beach Natuurloop Cadzand Wielingen
25-02-2017 Voorjaarsvakantie t/m 3 maart
26-02-2017 Trailrunning marathon Sportprom
04-03-2017 Kustcross Vlissingen Dynamica
04-03-2017 Scheldesportloop Terneuzen Scheldesport
11-03-2017 Krokusloop Hulst RKHAV
11-03-2017 Pannekoekloop Westenschouwen Delta Sport
11-03-2017 Jeugdclubcross Dishoek Dynamica
12-03-2017 De Zeemeeuw Natuurloop Cadzand Bad Wielingen
18-03-2017 Massaloop Oostkapelle Dynamica
25-03-2017 10 van BRU Bruinisse Delta Spor/Roparunteam
25-03-2017 25 km Hulst Hulst RKHAV
25-03-2017 Brooklyn Run Domburg Brooklyn
01-04-2017 Oosterscheldeloop Goes AV’56
08-04-2017 Ropakustrun Dishoek Ropateam
09-04-2017 Marathon Rotterdam
15-04-2017 Scholierenloop Goes AV’56
15-04-2017 Marathon Zeeuws Vlaanderen Terneuzen/Hulst
16-04-2017 Pasen
21-04-2017 Oranjemuidenloop Arnemuiden Dynamica
22-04-2017 Meivakantie t/m 5 mei
22-04-2017 Zwemloop Hulst RKHAV/Koewacht/Honte
23-04-2017 Zwaakse Weelloop Kwadendamme Ropateam
27-04-2017 Omloop Menheerse Middelharnis Flakkee
27-04-2017 Koningsloop Oostburg Wielingen
12-05-2017 Roparun Oostburg Wielingen
14-05-2017 Meidoornloop Nisse AV’56
19-05-2017 Griffioenloop Middelburg Griffioen
21-05-2017 Halve van Renesse Sportprom
02-06-2017 ZLM DON Stadsloop Middelburg Dynamica
04-06-2017 Pinksteren
06-06-2017 Sasloop Goes AV’56
09-06-2017 Schellachloop Middelburg Dynamica
16-06-2017 Lepraloop Oostkapelle Lepra
18-06-2017 15 stedenloop Goes AV’56
21-06-2017

24-06-2017

1e Krekenloop

ZK Ten Miles

Westkapelle

Zierikzee

Westkapelle

DeltaSport

05-07-2017 Stratenloop Zoutelande Zoutelande Dynamica
11-07-2017 Boulevardloop Ijzendijke Wielingen
12-07-2017 Sportvisserloop Yerseke AV’56
15-07-2017 Begin schoolvakanties t/m 25 augustus
18-07-2017 2e zomerloop Cadzand Wielingen
19-07-2017 Stratenloop Westkapelle Westkapelle Dynamica
25-07-2017 3e zomerloop Retranchemant Wielingen
26-07-2017 OVBH loop – stratenloop circuit Burgh-Haamstede Delta Sport
28-07-2017 Noormannenloop Westkapelle Noormannen
01-08-2017 4e zomerloop Groede Wielingen
02-08-2017 Boulevardloop Vlissingen Dynamica
04-08-2017 Bloemfontein strandloop Ouddorp Flakkee
08-08-2017 5e zomerloop Nieuwvliet Wielingen
09-08-2017 2e Krekenloop Westkapelle Westkapelle
15-08-2017 6e zomerloop Zuidzande Wielingen
19-08-2017 Hyundai Halve Marathon Westenschouwen Delta Sport
23-08-2017 3e Krekenloop Westkapelle Westkapelle
24-08-2017 Intersport Havenloop Zierikzee Delta Sport/Havendagcom
25-08-2017 8e Fysiokapelleloop Kapelle Jaro
26-08-2017
30-08-2017 Kreekloop Terneuzen Scheldesport
02-09-2017 Kustloop Vrouwenpolder st.Vrouwenpolder
08-09-2017 WEAloop Goes AV’56
16-09-2017 Tieleman Keuken Run Middelharnis Flakkee
24-09-2017 Dwars door de Zwingeul Cadzand Wielingen
06-10-2017 Ladyrun Zoutelande St. Mar.Zld
07-10-2017 Kustmarathon Zeeland Burgh/Zoutelande St. Mar.Zld
07-10-2017 Clingse Bosloop Clinge RKHAV
07-10-2017 10 Miles Philippine Philippine Scheldesport
14-10-2017 Poelbosloop Goes AV’56
21-10-2017 Singelloop Middelburg Dynamica
29-10-2017 2e Runnersworld parkcross Goes Jaro
04-11-2017 Moerschanscross Hulst RKHAV
05-11-2017 Trail by the sea ??? Sportprom
11-11-2017 Mosselloop en Scholierenloop Westenschouwen Delta Sport
12-11-2017 1e natuurloop Cadzand Wielingen
18-11-2017 Hobbeldebobbelloop Zoutelande Dynamica
25-11-2017 Elderschanscross Aardenburg Wielingen
26-11-2017 Zakloop Nisse Nisse AV’56
02-12-2017 Inkelc ross Kruiningen AV’56
09-12-2017 Stellepascross Heinkenszand Jaro/AV’56
09-12-2017 ½ Marathoin Terneuzen Scheldesport
10-12-2017 Jules Limitid Trail Breskens Wielingen
16-12-2016 Kievit Warmte Pallandtloop Middelharnis Flakkee
26-12-2017 Kerstloop Dishoek Dynamica
30-12-2017 Eindejaarscross Axel Axel Scheldesport/Scheidsr.
31-12-2017 Oliebollenloop Goes AV’56
31-12-2017 Tankloop Westkapelle Dynamica
31-12-2017 Sylvestercross Aardenburg Wielingen
27-01-2018 Scheldesportcross Westdorpe????? Scheldesport
03-03-2018 Kustcross Vlissingen Dynamica